Bearberry برای پوست

از لحاظ تاریخی، Bearberry یکی از موفق‌ترین درمان‌ها برای عفونت‌های دستگاه ادراری، سنگ کلیه و بسیاری از بیماری‌های دیگر بوده است. خرس یک مقوی قوی برای بدن است و خواص ضد عفونی کننده آن برای پوست نیز عالی است. Bearberry یکی از بسیاری از موادی است که امروزه در محصولات مراقبت از پوست برجسته تر شده است. شرکت های لوازم آرایشی نیاز به ایجاد محصولات مراقبت از پوست با مواد طبیعی را برای مبارزه با شرایط پوستی و ارائه جایگزین های ایمن تر، به ویژه برای افرادی که پوست حساس و آلرژی دارند، می بینند.

ضد عفونی کننده های رایج مانند فندق جادوگر هنوز هم امروزه به طور گسترده برای درمان زخم ها، آکنه و سایر بیماری های پوستی استفاده می شود. منابع طبیعی مانند گیاهان و توت ها تنها شکل درمان دارویی یا آرایشی موجود بودند. اکنون، این پیشرفت‌های طبیعی راه را به لوازم آرایشی رایج امروزی باز کرده‌اند. این محصولات آرایشی موفق ترین خط تولید موجود برای مبارزه با انواع بیماری های پوستی هستند.

یکی از رازهای کمتر شناخته شده در توت خرس، جزء هیپوپیگمانت کننده آن است. این جزء دارای اثر سفید کنندگی بر روی پوست است، و خرس را برای کسانی که می خواهند کک و مک، لکه های پیری یا ویتیلیگو را درمان کنند، عالی می کند. استفاده از خرس به تنهایی می تواند تن و رنگ پوست را به طرز چشمگیری تغییر دهد. به دلیل اثرات قوی سفید کنندگی، توت خرس با سایر مواد موجود در لوازم آرایشی ترکیب می شود تا اثری ظریف بر روی پوست داشته باشد. به این ترتیب، توت خرس به اندازه کافی ملایم خواهد بود تا مناطق مشکل را بدون سفید کردن بیش از حد روشن کند. اگر به طور منظم استفاده شود، خرس می تواند سرسخت ترین نقاط رنگدانه پوست را از بین ببرد.

یکی دیگر از فواید خواص قوی Bearberry، عملکرد باکتریواستاتیکی است که بر علیه استافیلوکوک، استاف مسئول ایجاد ابر میکروب MRSA، عمل می کند. هر محصول مراقبت از پوست با Bearberry ممکن است علاوه بر فواید دیگر برای پوست، به مبارزه با این باکتری نیز کمک کند.

خرس همچنین سرعت گردش سلولی را افزایش می دهد و یک آنتی اکسیدان عالی است. این برای مبارزه با رادیکال های آزاد، جلوگیری از بیماری های پوستی اضافی، و به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی عمل می کند.

قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می تواند باعث سرطان پوست شود و اولین علامت سرطان پوست وجود ملانوم است که معمولاً به شکل کک و مک، لکه های پیری و خال است. Bearberry می تواند آسیب های ناشی از نور خورشید را معکوس کند و به خوبی ممکن است در پیشگیری از سرطان پوست نقش داشته باشد.

مطالعات مختلف به فواید و خطرات استفاده از کرم ضد آفتاب رسیده اند. متخصصان پوست فقط به پوست نگاه می کنند، بنابراین استفاده از ضد آفتاب را توصیه می کنند. در حالی که کرم ضد آفتاب ممکن است اشعه های خورشید را مسدود کند، ویتامین D مورد نیاز را نیز مسدود می کند، همان جزء مسئول پیشگیری از سرطان سینه و سایر سرطان ها. ممکن است ۲۲ به نظر برسد، اما به خاطر داشته باشید که مواد طبیعی مانند توت خرس به شما این امکان را می دهد که کیک خود را بخورید و آن را نیز بخورید. با Bearberry می‌توانید از نور خورشید لذت ببرید، علائم آسیب خورشید را معکوس کنید و از آسیب بیشتر خورشید محافظت کنید.

خرس، مانند هر گیاه یا داروی دارویی دیگری، برای همه بدون آلرژی نیست.

سریعترین رژیم لاغری