۷۷۰۰۰ خودرو در یک روز وارد دو نسل شدایسنا/ گیلان رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه از ساعت ۱۷ شاهد ورود ترافیک سنگین به شهرستان هستیم، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۷ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو وارد شهرستان شده است.

سرهنگ جعفر صفری در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ورود مسافران دیروز و امروز به استان گیلان اظهار داشت: به دلیل تعطیلات امروز تعداد زیادی از شهروندان از عصر دیروز به استان گیلان سفر کرده اند.

وی با بیان اینکه از ساعت پنج بعدازظهر شاهد تردد سنگین و گسترده در استان هستیم، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۷ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو وارد استان شد.

رئیس پلیس راه گیلان از افزایش ۷ درصدی خودروهای ورودی به استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر تردد در منطقه منجیل رودبار نیمه سنگین، اما روان و سایر محورهای این شهرستان است. استان نیز متاثر از بار ورودی است که متراکم و متراکم است.

صفری با اشاره به محدودیت تردد خودروهای سنگین تا ساعت ۲۴ امشب گفت: روز جمعه این محدودیت در مسیرهای رفت و برگشت آستارا – اردبیل و رشت – قزوین به منظور مدیریت بازگشت مسافران اعمال می شود.

وی سرعت غیرمجاز را عامل اصلی حوادث رانندگی در جاده های برون شهری به ویژه در روزهای تعطیل و تعطیلات آخر هفته دانست و از رانندگان خواست تا شاهد کمترین تصادفات سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

انتهای پیام