۵ نکته مراقبت از پوست برای روز ساحلی در تابستان

فصل ساحل مطمئناً زمان فوق‌العاده‌ای برای همه است تا لباس‌های کوتاه و خوش دست را آنطور که می‌خواهند امتحان کنند. مردم می توانند تعطیلات آخر هفته، تعطیلات را با عزیزان و دوستان خود برنامه ریزی کنند، اما هیچ چیز نمی تواند لحظه “مهمانی روی شن” را شکست دهد. بله، سفر به ساحل ایده خوبی برای تابستان خواهد بود. اما اطمینان حاصل کنید که تمام اقدامات ایمنی را برای پوست زیبای خود دارید زیرا سواحل مناطق مستعد انعکاس خورشید هستند. فراموش نکنید که بهترین روال مراقبت از پوست در ساحل را برای پوست حساس و صاف خود در نظر بگیرید.

۱. هرگز با کرم های ضد آفتاب سازش نکنید

انجام اقدامات محافظتی در برابر آفتاب با یک کرم ضد آفتاب کامل زمانی که به سمت ساحل می روید شروع می شود. این را به طور منظم و سخاوتمندانه بسته به مطابقت SPF خود اعمال کنید. خط مو، پلک ها، پاها و انگشتان پا را به درستی و مکرر بپوشانید. ضدآفتاب ضدآب عالی خواهد بود زیرا هر زمان که بخواهید می توانید طعم دریا را بچشید.

۲. مراقب لب های خود باشید

اشعه های مضر UVA و UVB می توانند بیش از هر قسمت دیگری از پوست به لب های نرم شما آسیب بزنند. بنابراین از لب های خود به خوبی محافظت کنید با بالم لب ضد آفتاب یکی از مواردی است که توصیه می شود.

۳. پوست خود را همیشه مرطوب نگه دارید

اگر قصد دارید تمام روز را در ساحل بگذرانید، فراموش نکنید که لباس آماده همیشه همراه خود داشته باشید. برای حفظ رطوبت پوست در شن و ماسه، مرطوب کننده پوست یکی از اجزای ضروری کیت شما است. مرطوب کننده بدن با کیفیت و غنی از مواد را دریافت کنید که پوست شما را برای حداکثر زمان محافظت و مرطوب می کند.

۴. مقدار زیادی آب و مایعات دیگر بنوشید

آره! هیچ محصول مراقبت از پوست به اندازه آب نمی تواند جایگزین آسیب های خورشید شود. آب بدن شما را هیدراته می کند، دمای بدن را تحت کنترل نگه می دارد و رطوبت طبیعی را برای حداکثر زمان به پوست شما می بخشد. همچنین بسته به ذائقه و نان تست می توانید آب میوه و مایعات دیگر بنوشید.

۵. همراه داشتن کلاه و عینک آفتابی را فراموش نکنید

پارک کردن زیر چتر از شما در برابر نور مستقیم خورشید محافظت می کند. کلاه و عینک آفتابی جلوه بیشتری به لباس شنا یا ساحل شما می بخشد. می توانید از آرامش ساحل و صدای هیجان انگیز آب لذت ببرید بدون اینکه به هیچ چیز دیگری اهمیت دهید.

هر زمان که از شن برمی گردید فراموش نکنید که تمام کثیفی ها را بشویید و از محصولات زیبایی بعد از آفتاب استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید محصولات ضد برنزه را برای از بین بردن برنزه شدن ناشی از اشعه گرم خورشید امتحان کنید. مطمئناً از سواحل لذت ببرید اما اجازه ندهید پوست شما بهای آن را بپردازد.

در این تابستان گردشی شاد داشته باشید!

سریعترین رژیم لاغری