۴ نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان صعود کردند.در دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان جهان در وزن ۵، ۴ نماینده از ایران راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

به گزارش اسنا، در ادامه دومین رقابت های دسته ۵ وزن کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان ایتالیا در وزن ۴۵ کیلوگرم شاهزاده محمد نوازی در دور نخست ریکاردو بونانو ایتالیایی را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد. ۰. و یک ضربه فنی و در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی او را شکست داد و از ترکمنستان عظیم بردی آشرگولف ۱۲ بر ۱ برد و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمدرضا آیسدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم دانیل کارتیف از مولداوی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی پیمان کریمبکف را شکست داد. قرقیزستان با نتیجه ۱۱ بر صفر راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابراهیم اللهی در دور نخست کیج براون نیوزلندی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و در دور بعد عبدالله توپراک از ترکیه را با نتیجه ۷ بر ۲ شکست داد و به یک چهارم صعود کرد. فینال وی در این مرحله آقا قاسم اف از آذربایجان را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

یونس الشافعی از ایران در وزن ۷۱ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۴ از بارتولومژ نواکوفسکی از لهستان پیشی گرفت و در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۳ مغلوب ناریندر از هند شد و حذف شد. با توجه به شکست کشتی گیر در دور بعد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم عرفان علیزاده در دور نخست کانازاوا از ژاپن را با نتیجه ۸ بر یک شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۲ از سد روان موسیف از آذربایجان گذشت و راهی نیمه نهایی شد.

انتهای پیام