۳۰۰۰۰ هوادار اینتراخت در نوکمپ!هواداران آینتراخت فرانکفورت عصر پنجشنبه تجهیزات گلف شخصی را در لیگ اروپا همراهی کردند.

به گزارش ایسنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند ستاره، در شکسته نشده مرحله ۱ چهارم بسته شدن لیگ فوتبال اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ورزشی بازگشت، بارسلونا در نیو کمپ میزبان آینتراخت فرانکفورت بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. {در این} دیدار حدود ۳۰ هزار اینتراخت. هواداران در ورزشگاه حضور داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی گروه شخصی را جشن گرفتند.

{در این} دیدار فیلیپه کاست ۲ در دقیقه چهارم (اجتناب کرده اند ضربه پنالتی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۶۷ ۲ گل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رافائل سانتوس در دقیقه ۳۶ به ثمر رساندند.سرجیو بوسکتس در دقیقه ۹۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممفیس دپای در وقت های اضافه گلزنی کردند. بارسلونا

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا پس اجتناب کرده اند باخت مقابل آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا، اجتناب کرده اند هواداران پرجمعیت گروه آلمانی در ورزشگاه انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است این می تواند یک خطا این سیستم ریزی شده {بوده است}. حدود ۳۰۰۰۰ هوادار فرانکفورت در گرند کمپ نو حضور داشتند کدام ممکن است همراه خود صدای بلند گروه شخصی را الهام بخش می کردند. در چنین ورزشی مهمی نباید این {اتفاق بیفتد}.

ژاوی ورزشی را به فینال تشبیه کرد کدام ممکن است نیمی اجتناب کرده اند هواداران برای خوب گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی اجتناب کرده اند هواداران برای گروه تولید دیگری بودند.

خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا نیز اظهار داشت کدام ممکن است آنچه در نیوکمپ رخ داد نباید تکرار شود.

انتهای پیام