۳ دلیل برای اینکه چرا باید در شب پرخوری کنید و چه باید کرد! – آره! تغذیه، yاو به زنان و مردان بسیاری مانند ماریسا که داستان مشابهی دارند، مشاوره داده است. آنها روز خود را با بهترین نیت خود برای “خوب” شروع می کنند، بنابراین به شدت ورزش می کنند، غذای بسیار سبکی می خورند، وعده های غذایی و میان وعده های خود را به حداقل می رسانند تا “کالری را کاهش دهند” و حتی غذای خود را حذف می کنند. نشانه های گرسنگی اصولاً آنها خیلی کم می خورند. و وقتی به شام ​​نزدیک می شوند، احساس گرسنگی و استرس زیادی می کنند. بنابراین آنها آنچه را که دوست دارند بیشتر از نیازشان می خورند.

به نظر می رسد، مانند ماریسا و بسیاری از افراد دیگری که به او توصیه می شود، تحقیقات نتایج مشابهی را نشان می دهد. هم گرسنگی و هم احساسات منفی (مانند استرس!) می توانند خطر پرخوری را افزایش دهند. (۱) در واقع، تصور می‌شود که محرومیت از غذا و محدودیت‌های غذایی عوامل پیش‌بینی‌کننده در افزایش مقدار غذای مصرفی پس از این مواقع هستند. (۲)

خب، دختری مثل ماریسا باید چه کار کند؟ در این ویدیو، او سه نکته اصلی خود را به اشتراک گذاشت، از جمله:

  1. در اوایل روز بیشتر بخورید! (۳)
  2. غذاهای حاوی فیبر، پروتئین و چربی‌های سالم را بگنجانید تا سوخت لازم برای احساس سیری و سیری طولانی‌تر را به شما بدهد.
  3. به نشانه های گرسنگی و سیری گوش دهید و به هوس های خود «بله» بگویید! (۴)

البته مدیریت استرس و خواب کافی نیز برای سلامتی مطلوب مهم است.

این پاسخ من به سلامتی بهتر است!

می خواهم بدانم: آیا می توانید با ماریسا ارتباط برقرار کنید؟ چه یاد می گیرید؟ نظر خود را در زیر با من در میان بگذارید.

اگر این ویدیو برای شما مفید بود، لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که در YouTube مشترک شوید تا هرگز ویدیویی را از دست ندهید! من نکات سالم، دستور العمل های خوشمزه و راه حل های تغذیه ای را به اشتراک خواهم گذاشت!

از تماشای (و خواندن) بسیار سپاسگزارم! به زودی می بینمت.

منابع:

۱. سوزوکی A، ساکورازاوا اچ، فوجیتا تی، آکاماتسو آر. پرخوری هنگام شام در میان کارگران ژاپنی: آیا پرخوری با واکنش استرس و زمان دیرهنگام شام مرتبط است؟ اشتها، میل. ۱ ژوئن ۲۰۱۶; ۱۰۱: ۸-۱۴. doi: 10.1016/j.appet.2016.02.145. Epub 2016 24 فوریه.

۲. Mathes WF، Brownley KA، Mo X، Bulik CM. بیولوژی پرخوری اشتها، میل. ۲۰۰۹; ۵۲ (۳): ۵۴۵-۵۵۳. doi: 10.1016/j.appet.2009.03.005.

۳. Leidy HJ، Ortinau LC، Douglas SM، Hoertel HA. اثرات مفید یک صبحانه غنی از پروتئین بر سیگنال‌های عصبی، هورمونی و عصبی که تنظیم انرژی دریافتی را در دختران نوجوان دارای اضافه وزن/چاق کنترل می‌کنند، “صبحانه را حذف کنید”. مجله آمریکایی تغذیه بالینی. ۲۰۱۳; ۹۷ (۴): ۶۷۷-۶۸۸. doi: 10.3945/ajcn.112.053116.

۴. Denny KN، Loth K، Eisenberg ME، Neumark-Sztainer D. غذا خوردن شهودی در بزرگسالان جوان: چه کسی این کار را انجام می دهد، و چگونه با رفتارهای غذایی اختلال در ارتباط است؟ اشتها، میل. ۲۰۱۳; ۶۰ (۱): ۱۳-۱۹. doi: 10.1016/j.appet.2012.09.029.