یک ماه بدون مرگ کرونا در فارس/ لزوم تداوم رعایت پروتکل هاایسنا/ پرشیا رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: الحمدلله و تلاش های معاونت بهداشت و پایبندی مردم به توصیه های بهداشتی یک ماه را بدون فوت در فارس سپری کردیم.

سید وحید حسینی گفت: استانداری فارس به فضل خداوند متعال سی‌امین روز متوالی را بدون فوتی در کرونا پشت سر گذاشت که حاصل تلاش بی‌وقفه مجموعه بهداشت و درمان و تعهد مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون است. “

به گزارش علوم پزشکی شیراز، حسینی با قدردانی از اقدامات ارزنده دولت سیزدهم و وزارت بهداشت در تهیه واکسن و واکسیناسیون عمومی علیه ویروس کرونا، ادامه داد: سلامت و واکسیناسیون برای همه شهروندان ارتباط مستقیم دارد، بنابراین غلبه بر این بیماری و رسیدن به روزهای قبل از شیوع کرونا نیازمند احساس مسئولیت از سوی همه اقشار جامعه است.

وی با قدردانی از زحمات بی‌وقفه اساتید، کارکنان و مدعیان سلامت استان در مقابله با ویروس کرونا، گفت: بدون مشارکت مردم و همکاری دستگاه‌های اجرایی در استان، این بیماری قابل حل نیست. به طور کامل کنترل می شود، بنابراین لازم است افراد بیشتری با رعایت اقدامات بهداشتی در مقابله با این بیماری به مجموعه سلامت کمک کنند.

حسینی همچنین از صدا و سیمای مرکز فارس و رسانه ها برای اطلاع رسانی به شهروندان و اطلاع رسانی دقیق و شفاف در راستای رعایت شئونات بهداشتی و واکسیناسیون تشکر کرد.

رئیس اداره علوم پزشکی شیراز با اشاره به اهمیت واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در مدیریت و کنترل این بیماری و ایجاد وضعیت مطلوب در استان تاکید کرد: افرادی که هنوز به سراغ واکسن کرونا یا تکمیل آن نیامده اند. واکسیناسیون آنها، واکسیناسیون را در اسرع وقت در سراسر شهرستان دریافت کنید و واکسن خود را دریافت کنید.

انتهای پیام