گوترش در مسکو: شرایط مذاکره را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه‌بس همراه خود اوکراین فوری‌تر مهیا شوددبیرکل گروه ملل در امروز (سه‌شنبه) ذکر شد، اجباری است بدون در نظر گرفتن فوری‌تر شرایط برای ذکر شد‌وگو کسب اطلاعات در مورد اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه‌بس {در این} ملت تحمیل شود.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری اسپوتنیک، آنتونیو گوترش، دبیرکل گروه ملل در دیدار همراه خود سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در مسکو تاکید کرد: ما فوق العاده کنجکاوی‌مند به یافتن راه‌هایی برای تحمیل شرایط برای ذکر شد‌وگویی مؤثر، تحمیل شرایط برای شومینه‌بس در اسرع وقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل شرایط برای راه‌رفع مسالمت‌آمیز هستیم.

وزیر امور خارجه روسیه اخیرا در سخنانی همراه خود دقیق این کدام ممکن است مذاکرات صلح همراه خود اوکراین شکسته نشده خواهد کشف شد، تاکید کرد همچنان خطر “دقیق” مبارزه جهانی سوم موجود است.

سرگئی لاوروف، در این سیستم موسوم به “تفریحی عظیم” در وب خوب تلویزیون روسیه تاکید کرد کدام ممکن است تسلیحات ارسالی ناتو به کی‌یف خوب “مبارزه نیابتی” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای روسیه این انبارهای تسلیحاتی را شناخته شده به عنوان نیازها “قانونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشروع” برای شخصی در تذکر خواهند گرفت، چون آن است قبلا در اوکراین حمله کرده بودند.

انتهای پیام