گرگان همراه خود خوب معجزه «بی اهمیت» به فینال لیگ بسکتبال رسید!کارکنان بسکتبال شهرداری گرگان همراه خود کسب سومین پیروزی مقابل شمیدر قم به فینال لیگ برتر انگلیس راه کشف شد.

به گزارش ایسنا، پس اجتناب کرده اند بالا مرحله نیمه آخرین لیگ بسکتبال پسران ایران، امشب (پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱) شهرداری گرگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیمیدر قم برای چهارمین بار به مصاف هم رفتند.

کارکنان شهرداری گرگان در نیمه اول تفریحی همراه خود سوسو زدن «پری بتی» را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد جمشیدی آغاز طوفانی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی همراه خود نتیجه ۶ بر ۲۱ اجتناب کرده اند حریف پیش افتاد با این حال در شکسته نشده کیمیایی ها همراه خود سوسو زدن «دجت» به تفریحی برگشتند. “. به همان اندازه کوارتر اول ۳۳ بر ۲۱ به درآمد گرگان به همان اندازه بالا.

با این حال در کوارتر دوم این شاگردان مهران شاهین بعد از همه در کارکنان شمیدر قم بودند کدام ممکن است برای جبران نتیجه تفریحی کردند. این کوارتر همراه خود نتیجه ۱۵ بر ۲۰ به درآمد شمیدر قم به بالا رسید با این حال همراه خود وجود کاهش اختلاف به ۷ امتیاز، کارکنان شهرداری گرگان در نیمه اول همراه خود نتیجه ۴۸ بر ۴۱ به شیوع رسید.

در ابتدای نیمه دوم این کارکنان شیمیدار قم بود کدام ممکن است همراه خود پرتاب سه امتیازی راس گارد آمریکایی «دوچرخه» اختلاف را به حداقل یک امتیاز رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کوارتر سوم ۱۶ بر ۲۲ پیش افتاد به همان اندازه تفریحی حال به درآمد ۶۴-۶۳ است. شهرداری گرگان.

شادی ها این دیدار در ۱۶ ثانیه پایانی کوارتر چهارم به سر شخصی رسید. در حالی کدام ممکن است ۲ کارکنان ۸۲ بر ۸۲ مساوی بودند، «پری پتی» همراه خود پیروزی {در این} دیدار همراه خود امتیاز ۸۴ بر ۸۲ به معجزه عکس کف دست کشف شد. مهران حاتمی در کوارتر چهارم این دیدار ۲۰ بر ۱۹ شاگردان را برد.

بدین انجمن مدافع عنوان قهرمانی (شهرداری گرگان) در فینال این فصل لیگ همراه خود پیروزی ۳ بر خوب در نیمه آخرین مقابل شمیدر قم حریف ذوب آهن اصفهان شد.

انتهای پیام