کوهدشت بانک ژنی استعدادیابی ورزش لرستان/کم کاری‌های حوزه ورزش جبران شودایسنا/لرستان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، کوهدشت را بانک ژنی استعدادیابی ورزش لرستان دانست.

سید آرش قیاسیان در جریان بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و اماکن ورزشی شهرستان کوهدشت گفت: کوهدشت را بانک ژنی استعداد یابی ورزش لرستان می‌دانیم و متواضع بودن و نگاه ویژه وزیر به مناطق محروم را به منظور توسعه ورزش لرستان به فال نیک می‌گیرم.

وی اظهار کرد :امیدوارم بتوانم صدای رسای جوانان استان و دیارم در جلسات ملی و وزارتخانه‌ای باشم چون همه استان بالاخص کوهدشت مهد قهرمانان و پهلوانان ورزشی است.

قیاسیان خاطرنشان کرد: در سفر ریاست جمهوری حدود ۱۸۵ میلیارد به حوزه ورزش استان تخصیص یافته که به دنبال توسعه، تجهیز و تکمیل زیر ساخت‌های ورزشی به منظور نیازهای ضروری آنها هستیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: با توجه به حجم ظرفیت‌های ورزشی در سطح شهرستان کم کاری های صورت گرفته در حوزه ورزش بایستی به سرعت جبران شوند.

قیاسیان تصریح کرد: در صورت توسعه و تکمیل زیرساخت‌های ورزشی ظرفیت حضور بازی‌های کشوری و آسیایی در این شهرستان وجود دارد.

لازم به ذکر است آرش قیاسیان در جریان سفر به شهرستان کوهدشت از پهلوان آسیایی کشتی صید محمد نادری تجلیل کرد.

پروژه‌های سالن مسابقاتی با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر تماشاچی و سکوی تماشاگران مجموعه ورزشی آزادی از مهمترین پروژه‌های در دست احداث اداره کل ورزش و جوانان بوده که مورد بازدید سید آرش قیاسیان قرار گرفت و مشکلات و مسائل پیش روی آنها مطرح شد.

در پایان این سفر مقرر شد طرح آمایش حمایتی از هیئت‌های ورزشی شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام