کرم مرطوب کننده مناسب مراقبت از پوست، پوست شما را سالم و زیبا می کند

قرار نیست هر کرم مرطوب کننده مراقبت از پوست سلامت طولانی مدتی را برای پوست شما فراهم کند. بسیاری از آنها فقط در حین استفاده پوست شما را آبرسانی می کنند. برخی دیگر حتی ممکن است حاوی موادی باشند که روند پیری را سرعت می بخشد. بیایید نگاهی به نحوه تشخیص کرم ها و لوسیون هایی بیندازیم که پوست شما را سالم و زیبا نگه می دارند.

همه ما خواهان پوستی زیبا هستیم، اما شما می‌خواهید از محصولاتی که بدون حفظ سلامت پوستی زیبا به شما می‌دهند، دوری کنید. یکی از موادی که نمونه بسیار خوبی از آن است، روغن معدنی است.

روغن معدنی پوست را نرم می‌کند و به آن احساس خوبی می‌دهد، اما آیا می‌دانید که این روغن در واقع با پوست و بدن شما چه می‌کند؟ در واقع پوست شما را می‌بندد و از تنفس آن جلوگیری می‌کند و باکتری‌ها را در زیر سطح به دام می‌اندازد. یک کرم مرطوب کننده موثر مراقبت از پوست به پاکسازی باکتری ها از پوست کمک می کند نه به دام انداختن آن.

همانطور که در مورد بهترین کرم مرطوب کننده مراقبت از پوست برای پوست خود تحقیق می کنید، سه ویژگی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید.

۱. به دنبال مواد موجود در طبیعت باشید. بسیاری از مرطوب کننده های طبیعی وجود دارند که به پوست شما آسیب نمی رسانند. از هر چیزی که مصنوعی است خودداری کنید و در درجه اول به منابع گیاهی نگاه کنید.

۲. به دنبال روغن هایی باشید که مشابه روغن هایی هستند که توسط پوست تولید می شوند. اینها به جای اینکه لایه ای چرب روی پوست باقی بگذارند، به سرعت جذب می شوند.

۳. موثرترین ترکیبات کرم مرطوب کننده مراقبت از پوست سرشار از مواد مغذی است که پوست را تغذیه می کند تا آن را سالم نگه دارد.

در اینجا لیستی از مواد مورد علاقه من در کرم های مرطوب کننده وجود دارد.

روغن آووکادو – در بالای لیست روغن آووکادو قرار دارد. من عاشق این روغن هستم نه تنها به این دلیل که هر سه ویژگی ذکر شده در بالا را دارد، بلکه نشان داده شده است که به افزایش تولید کلاژن و الاستین کمک می کند.

روغن جوجوبا – این ماده از مکزیک و جنوب کالیفرنیا علائم کشش و چین و چروک را کاهش می دهد و همچنین به بهبود لک ها کمک می کند، در حالی که یک مرطوب کننده بسیار موثر است.

کره شیا – این روغن طبیعی فوق العاده سرشار از EFA (اسیدهای چرب ضروری) و ویتامین هایی از جمله آنتی اکسیدان، ویتامین E است. پوست ملتهب را نرم و تسکین می دهد و آن را به یک عنصر حیاتی در هر کرم مرطوب کننده مراقبت از پوستی که انتخاب می کنید تبدیل می کند.

اینها انواع مرطوب کننده هایی هستند که مواد مغذی مورد نیاز پوست را برای سالم ماندن و هیدراته ماندن فراهم می کنند. هنگامی که به دنبال کرم مرطوب کننده مراقبت از پوست هستید که نتایج بلندمدتی ارائه دهد، آنها را در نظر داشته باشید.

سریعترین رژیم لاغری