چگونه سرطان پوست کارسینوم سلول سنگفرشی خود را درمان کردم

من در دوران جوانی که در نیروی دریایی بودم، از ناحیه کمر آسیب دیدم. اندازه آسیب حدود ۱/۴ اینچ بود و بعد از ۳۲ سال به اندازه توپ گلف رسید.

در طول سال ها، من تمام داروهای پوستی را از پزشکان مختلف امتحان کردم. برخی به طور موقت کار می کردند، در حالی که برخی دیگر به هیچ وجه ناحیه مشکل را درمان نکردند. به نظر می رسید هیچ چیز تا الان کار نمی کرد.

در دسامبر ۲۰۱۴ در یک روز بارانی بود. داشتم چند آلبوم عکس قدیمی را مرور می کردم. من با عکس ۸*۱۰ پدربزرگ و مادربزرگم چیزی غیرعادی دیدم. وسطش برآمدگی داشت.

عکس را پوست کندم و یک کاغذ تا شده پیدا کردم که روی آن چسبانده شده بود. مادربزرگم عکس را در سال ۱۹۷۶ به من داد. بدون نگاه کردن به پشت آن را در آلبوم عکس گذاشتم. در ابتدا، من فکر کردم که این یکی از دستور العمل های معروف او است. در عوض، این یک درمان برای سرطان پوست من بود!

سرطان پوست من کارسینوم سلول سنگفرشی است. این ناحیه تقریباً به قطر ۱-۱/۴ اینچ رسیده بود. در واقع، نقطه درد به دلیل زخم باز، گاهی اوقات تاول می‌خورد و خون جاری می‌شد. تمیز نگه داشتن ملحفه یا پوشیدن پیراهن بدون لکه‌دار شدن همه چیز بسیار دشوار بود.

در ۱ فوریه ۲۰۱۵، تصمیم گرفتم درمان سرطان پوست پدربزرگ و مادربزرگم را امتحان کنم.

اینجوری انجامش دادم…

عناصر:

روغن نارگیل ارگانیک (این را می توانید در فروشگاه بهداشتی محلی خود پیدا کنید).

جوش شیرین Arm & Hammer (این را می توانید در سوپرمارکت محلی خود پیدا کنید).

برای هر بار مصرف، ۱/۲ قاشق چایخوری روغن نارگیل و ۱/۲ قاشق چایخوری جوش شیرین را اندازه کنید و در یک فنجان کوچک بریزید. اطراف آن را کاملاً مخلوط کنید تا شبیه خمیر سفید شود. برای مناطق بزرگتر، قاشق چایخوری کامل را مخلوط کنید.

قبل از استفاده از آن بر روی پوست، ناحیه مورد نظر را با یک دستمال گرم شستشو دهید یا دوش آب گرم بگیرید.

با قاشق خمیر را روی کل ناحیه آلوده بریزید. مطمئن شوید که همه چیز است

سرپوشیده. یک پد چسب ضد آب ۳ اینچ در ۴ اینچ (باند لاتکس) را روی ناحیه قرار دهید. آن را به مدت ۲۴ ساعت یا کمتر بگذارید.

درمان بعدی ترکیب دقیق مواد و کاربرد خواهد بود. پانسمان را بردارید، ناحیه را تمیز کنید، خمیر را با یک بانداژ جدید بمالید. این کار را برای ۱۲-۱۴ روز آینده یا تا زمانی که شروع به بهبودی پوست کنید، انجام دهید.

متأسفانه، نمی دانم ترکیب روغن نارگیل و جوش شیرین چگونه به خوبی کار می کند. با این حال، می توانم بگویم سرطان پوست من از بین رفته است. ناحیه مشکل به طور کامل بهبود یافته و به حالت عادی بازگشته است. البته این به همه افراد مبتلا به سرطان پوست کمک نمی کند. اما، ممکن است به افرادی مانند سرطان پوست مبتلا به سرطان پوست کمک کند.

سریعترین رژیم لاغری