پیشکسوت فوتسال: اگر اصولی نباشد بدتر از او سر کار می آیداین پیشکسوت فوتسال می گوید: اصولی مسئولیت لغو بازی های دوستانه تیم ملی را بر عهده ندارد و مشکلات سیاسی و اقتصادی باعث شده یک مشت بازی دوستانه را زیر پوست گردو انجام دهند.

اکبر تکوی پیشکسوت فوتسال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره لغو بازی های دوستانه این تیم در آستانه جام ملت های آسیا گفت: شرایط فدراسیون خوب نیست و دلایل مختلفی مانع از حضور تیم ملی شد. تجربه و اعتبار مسابقات دوستانه برای حل این مشکلات.”

وی ادامه داد: اتحادیه از مشکلات اقتصادی زیادی رنج می برد و مشکل اصلی آن مشکلات اقتصادی است. فوتسال ایران یکی از برندهای جهانی فوتسال است اما متاسفانه به دلیل مشکلات سیاسی و اقتصادی شاهد لغو پیاپی مسابقات هستیم. البته شرایط اقتصادی فوتسال دنیا اصلا خوب نیست و این مسائل دست به دست هم داد تا تیم ملی از بازی های دوستانه دور بماند.

تقوی درباره نقش اتحادیه و عدم رعایت اصول در این زمینه، تصریح کرد: علل کوچک باید بررسی شود. همه اشتباهات اصولی را نمی توان مقصر دانست چرا که در فصول گذشته مشکل برگزاری بازی دوستانه داشتیم و مربیان سابق تیم ملی نیز از این مشکل گلایه داشتند. اصول باید ببینند که می تواند بماند و نمی تواند برود. تلاش برای کشیدن انگشت یکی یکی کار نمی کند. اصول کمک می کرد و باید خودش می دید که آیا شرایطش را دارد یا نه. به هر حال زمان می برد تا به کار بیاید و فکر می کنم برای بقیه هم همین اتفاق افتاده است. اگر اصولگرا نباشد بدتر از او به قدرت می رسد.

این پیشکسوت فوتسال در پایان گفت: متاسفانه برخی از بزرگان ما از فوتسال اطلاع چندانی ندارند و تنها با انتقادات پی در پی از تیم ملی و فوتسال انتقاد می کنند و تمرکز آنها را به خود مشغول می کنند. در گذشته هم مشکلاتی وجود داشت که آقایان به آن انتقاد داشتند. شمسایی به خاطر ارتباطاتی که دارد می داند باید چه کار کند و می تواند برای تیم ملی کاری انجام دهد.

انتهای پیام