پیروزی ضروری شباب فارس در اولین روز مسابقات قهرمانی والیبالاسنا / پیرس تیم های فارس، اصفهان، همدان و مازندران در اولین روز رقابت های والیبال جوانان کشور قهرمان شدند.

والیبالیست های جوان ۸ استان از روز دوشنبه ۱۹ مردادماه رقابت های خود را در اولین مرحله از مسابقات والیبال جوانان کشور در سالن ورزشی مجموعه شهید دستغیب شیراز آغاز کردند.

در دیدارهای روز نخست، تیم مازندران با سه ست بوشهر را شکست داد. همدان با همین نتیجه کیگیلویه و بویار احمد را شکست داد. اصفهان ۳ بر صفر یزد را شکست داد و فارس با همین نتیجه هرمزگان را شکست داد.

در دومین روز این رقابت ها که امروز سه شنبه برگزار می شود، تیم های کیگلو و بویراحمد از ساعت ۱۱ به مصاف یکدیگر می روند، مازندران از ساعت ۱۳ به مصاف یزد می رود، اصفهان و بوشهر از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف یکدیگر می روند. و فارس از ساعت ۱۸ میزبان تیم همدان است.

به گزارش اسنا، مسابقات این مرحله در ۴ منطقه با حضور ۳۲ تیم برگزار می شود و در پایان این مسابقات که ۲۲ مردادماه برگزار می شود، از هر منطقه دو تیم به مرحله نهایی راه خواهند یافت. شیراز از ۳۱ مرداد میزبان مرحله نهایی این مسابقات خواهد بود.

انتهای پیام