پلیس کرمانشاه آماده تامین امنیت زائران عتبه عالیه استایسنا/ کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آمادگی پلیس کرمانشاه برای تامین امنیت زائران عتبات عالیات و ایام اربعین حسینی (علیه السلام) خبر داد.

سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته مرزهای خسروی به روی زائران عتبه عالیات بازگشایی شده و پس از وقفه دو ساله با حضور خیل مشتاقان انتظار می رود. اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در ولایت» به کربلا برویم.

وی ادامه داد: کرمانشاه همواره رکاب زائران عتبات عالیات و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بوده و افتخار میزبانی و پذیرایی از زائران امام حسین (علیه السلام) را دارد.

جاویدان افزود: حتی زمانی که مرزهای خسروی بسته شده بود، زائران عتبه عالیات با حضور در کرمانشاه عازم دیگر مرزهای زمینی استان های ایلام و خوزستان بودند و این نشان می دهد که کرمانشاه به میزبانی از زائران امام حسین (ع) افتخار می کند و تا کنون داشته است. امامان پاک (ص).

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این میان یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه شود بحث تامین امنیت زائران کربلا و عتبات عالیات است که خوشبختانه پلیس توانست شرایط خوبی را ایجاد کند. و رضایت عموم و زائران را جلب کند.

ردا حجاج عتبه الولایات برقراری امنیت توسط نیروی انتظامی را سند افتخاری برای این قشر دانست و گفت: همکاران ما مشتاق هستند و امنیت ۲۴ ساعته زائران را تامین می کنند و به این خدمت افتخار می کنیم.

جاویدان همچنین به برگزاری مراسم زیارتی اربعین در پایان تابستان امسال اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور بیش از دو میلیون زائر اربعین در استان، ماموران انتظامی استان کرمانشاه با تمام توان امنیت را تامین خواهند کرد و انجام نمی دهند. به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) کوچکترین اجازه دهید».

انتهای پیام