پدر تلچی پسر ۳۲ ساله خود را با سلاح شکاری کشتایسنا/ گیلان رئیس پلیس تلچ از قتلی به دلیل اختلافات خانوادگی در این شهر خبر داده است.

سرهنگ محمد رستمی در تشریح جزئیات این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختلاف و ناراحتی اعضای خانواده یکی از مواردی است که نمی توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد اما با مدیریت صحیح اوضاع می توان از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد.

وی گفت: در پی اعلام یک مورد درگیری منجر به جراحت با سلاح گرم از سوی مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در یکی از محله های شهر تیلش، پیگیری فوری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تلچ با بیان اینکه با حضور پلیس و بررسی های انجام شده مشخص شد پدر خانواده پسر ۳۲ ساله خود را به دلیل اختلافات خانوادگی با اسلحه شکاری غیرمجاز مجروح کرده است، افزود: این فرد در حالی فوت کرده است. در حال انتقال به بیمارستان

این مقام انتظامی از دستگیری قاتل ۷۱ ساله و کشف یک قبضه اسلحه شکاری خبر داد و گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ رستمی در پایان از خانواده ها خواست در صورت بروز مشکل در محیط خانواده به مراکز خدمات مشاوره در کلانتری ها مراجعه کنند تا با فراگیری مهارت های حل مسئله و کنترل خشم از بروز چنین حوادث تلخی جلوگیری شود.

انتهای پیام