پاسخ اینفانتینو به ایتالیا در مقابل ایران در جام جهانی: قابل توجه باشیم!رئیس فدراسیون جهانی فوتبال حضور ایتالیا در مقابل ایران در جام جهانی را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایتالیا و به نقل اجتناب کرده اند فوتبال ایتالیا، رسانه های ایتالیایی در آستانه قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اجتناب کرده اند احتمال حضور این ملت در مقابل ایران در جام جهانی صحبت کردند. جیانی اینفانتینو کدام ممکن است در یک واحد مهمانی در ایتالیا نمایندگی کرده بود، پاسخ داد: “لطفا، بیایید قابل توجه باشیم!”

او علاوه بر این تایید کرد کدام ممکن است جام جهانی ممکن است هر کدام سال یکبار برگزار شود. او اظهار داشت: وقتی با توجه به جام جهانی صحبت می کنیم کدام ممکن است هر کدام سال یکبار برگزار تبدیل می شود، به {این دلیل است} کدام ممکن است احساسات {در این} مسابقات غیر قابل تصور است. ایتالیا در همه زمان ها حاوی {بوده است}، کشورهای تولید دیگری می‌خواهند مشارکت بیشتری داشته باشند و امید دادن به کشورهای تولید دیگری فوق العاده ضروری است.

{در این} دنیای جدا کردن شده، مهم اینجا است کدام ممکن است ما چشم انداز بیشتری برای متحد شدن و بازی کردن همراه خود هم داشته باشیم. بهتر از گیمرها در جاری حاضر در لیگ های برتر تفریحی می کنند و بقیه بردن شدند.

اینفانتینو علاوه بر این اجتناب کرده اند افسران ایتالیایی خواست به همان اندازه استادیوم المپیک را به تماس گرفتن پائولو روسی نامگذاری کنند.

انتهای پیام