واکنش زیست محیطی به انتشار کاتالیست از پالایشگاه آبادانایسنا/ خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به آلودگی های منتشر شده از واحد ترک پوشش پالایشگاه آبادان گفت: به مسئولان پالایشگاه آبادان این اطمینان را داده ایم که سلامت و بهداشت مردم را در اولویت قرار دهند و تولید را در مرحله بعدی قرار دهند. .

محمد جواد اشرفی در خصوص راه اندازی کاتالیست از واحد کراکینگ پالایشگاه آبادان در هواشهر در روز دوشنبه گفت: به مسئولان پالایشگاه آبادان اطمینان داده ایم که اولویت با سلامت و بهداشت مردم است و تولید در پالایشگاه آبادان قرار می گیرد. فاز بعدی.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، وی افزود: در حال حاضر وضعیت تقریباً به حالت نرمال رسیده است و پیش بینی می شود پالایشگاه آبادان طی ۴۸ ساعت آینده در شرایط عادی فعالیت کند.

الاشرفی بیان کرد: استفاده از سیستم ها و تجهیزات مناسب با فناوری های پیشرفته را مورد تاکید قرار داده ایم، مدیران پالایشگاه به اختصاصی بودن این پروژه اشاره کردند و در مرحله مطالعه و طراحی است و امیدوارند در سه دوره آینده این کار به سرانجام برسد. حداکثر سال .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کاتالیست روز دوشنبه ۶ تیرماه از واحد کراکینگ فولاد پالایشگاه آبادان که یکی از مراکز تولید بنزین در کشور است، راه اندازی شد و این واحد در حال انجام است. در حال تعمیر و راه اندازی مجدد

انتهای پیام