همدلی و اتحاد پیش نیاز موفقیت در هنرهای رزمی استاسنا / زنجان رئیس فدراسیون ورزش های رزمی گفت: استان زنجان از قابلیت های رزمی خوبی برخوردار است و در برخی رشته ها به عنوان قطب ورزش های رزمی شناخته می شود.

یوسف ایتری ظهر امروز (۳ تیرماه) در مجمع انتخاباتی شورای ورزش های نظامی استان زنجان با اشاره به دوران شکوفایی و شکوفایی ورزش های رزمی در استان زنجان، اظهار کرد: فدراسیون ورزش های رزمی استان زنجان را به دلیل سابقه فوق العاده در همه نوع حمایت خواهد کرد. از سبک های کردی، تا با تلاش و کوشش مسئولان و ورزشکاران شاهد استحکام و احیای هنرهای رزمی خود در استان باشیم.

وی بر انجام کار بزرگ و موثر در ورزش های رزمی تاکید کرد و افزود: از شورای ورزش های رزمی استان زنجان انتظار داریم با پیروی از خط تعیین شده فدراسیون تمام توان خود را به کار گرفته و اقدامات لازم را انجام دهند. هماهنگی و مشورت با اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های رزمی نیز مورد توجه قرار گیرد.

این فعال ورزشی تاکید کرد: احترام به صداقت و اخلاق، احترام به مربی، کادر فنی، پیشکسوتان و ورزشکارانی که در راس هستند تا بیش از گذشته شاهد پیشرفت ورزش های رزمی باشیم.

وی دوستی و دستگیری را دلیلی برای موفقیت در ورزش های رزمی دانست و افزود: نقطه عطفی برای انجام کار بزرگ و موثر در حفظ باشد تا بتوانیم به سمت تعالی و شکوفایی در ورزش رزمی پیش برویم.

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی بر رعایت اخلاق و پرهیز از اختلاف بر سر درخواست نمایندگان شورای ورزش های رزمی تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: پیشرفت و موفقیت در همه امور به ویژه ورزش های رزمی محصول همدلی و اتحاد است.

جواد بازرگان با اشاره به توانمندی های منطقه زنجان در ورزش های رزمی، از رئیس جدید هیئت خواست تا نقاط قوت و ضعف این رشته را شناسایی کند و گفت: هر جا مشکل یا عقب نشینی دیدیم، ریشه اختلافات را در آنجا دیدیم.

وی دلیل رکود ورزش رزمی در استان را اختلافات بی مورد بین اعضای هیئت دانست و افزود: متاسفانه در کار تیمی و جمعی ضعیف هستیم.

بازرکان با اشاره به اینکه نام استان زنجان در مسابقات رزمی با حضور ورزشکاران توانمند می درخشد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و سایر مشکلات از اوج ورزش های رزمی در استان فاصله گرفته ایم. تضاد منافع باعث اختلاف می شود، همه به نوعی به دنبال منافع هستند و به همین دلیل هیچ چیز به صورت تیمی جلو نمی رود.

این مسئول با تاکید بر بهره مندی از اختیارات استانداری ها گفت: نباید کارها را تنها به عهده رئیس هیئت سپرد. باید از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کرد یا برای احیای این موارد و شکوفایی هنرهای رزمی گام برداشت.

بذرکن با بیان اینکه اگر هرکس به وظیفه و نقش خود به درستی عمل کند شاهد پیشرفت و تمایز خواهیم بود، تصریح کرد: در انجام کارها به تنهایی عمل نکنید. برخورد سلیقه ای با افراد بدون توجه به سوابق منجر به تاخیر می شود، بنابراین باید از افراد مهم با سوابق عالی که به هر دلیلی کنار گذاشته شده اند نیز دعوت به همکاری کنید.

مدیرکل ورزش و جوانان استانداری زنجان با اشاره به قابلیت های خوب در شهرستان ها تاکید کرد: عدم تمرکز فضاهای ورزشی و مسابقات در مرکز استان.

وی با اشاره به ناتمام بودن ۵۵ پروژه در شهرستان و هزینه های گزاف نگهداری اماکن قابل استفاده اذعان داشت: با توجه به شرایط فعلی کشور نمی توان انتظار زیادی در تخصیص اعتبارات داشت، بنابراین باید به سمت استفاده از ظرفیت خیرین ورزشی حرکت کرد. .

این مسئول با بیان اینکه برای تکمیل پروژه های ناتمام به ۲۵۰ میلیارد تومان نیاز داریم، تصریح کرد: حمایت های دولت از ورزش به ویژه رزمی در حال سرازیر شدن است، بنابراین جذب خیرین برای ما مهم است. زیرا برای حضور تیم‌ها در لیگ و ساختن مکان‌های ناتمام، بهبود دهنده‌های ورزش و سازمان‌های مرتبط باید وارد شوند.

مهندس بازرگان با اشاره به خیرخواهی خیرین در شهرستان ها و ۱۳۵ سبک شورای ورزش های رزمی استان، خاطرنشان کرد: ورزش رزمی مسئولیتی سخت و خطیر است و تلاش ما باید این باشد که به اوج موفقیت برسیم. هنرهای رزمی بدون درگیری.

انتهای پیام