همایش سرایان حسینی در لرستان برگزار می شودایسنا/ لرستان نماینده فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری همایش حسینی ریحانی در این استان گفت: این همایش دانش آموزان پنجمین ماه صفر همزمان با سالروز شهادت برگزار می شود. حضرت رقیه (سلام الله علیها).

حجت الاسلام محمد حسین وحیدی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مجلس از قدیم الایام حافظ سلامت مادی و معنوی جامعه بوده و هست.

وی با اشاره به اینکه هیئات مذهبی در دوران کرونا در کنار مردم بودند، ادامه داد: هیئات مذهبی سلامت معنوی جامعه را حفظ کرده و در عرصه فرهنگ سازی در جامعه پیشگام هستند.

وحیدی توجه به سلامت مردم را مصداق حقوق بشر دانست و تصریح کرد: دو عنصر بسیار برجسته در هیئت ها پرهیز از اسراف، صرفه جویی و رعایت حقوق بشر است. شوراهای مذهبی پیشرو در مراقبت از سلامت مردم در کرونا و مدیریت مصرف انرژی هستند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه نشست ریحانه حسینی ویژه دانش آموزان دختر در پنجمین روز از ماه صفر همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) برگزار می شود. درود بر او). در محرم امسال است.

وی به راه اندازی مساجد سیار در روستاها در ایام عاشورای حسینی اشاره کرد و گفت: مساجد خانگی بعد از دهه اول محرم ایجاد می شود و صاحبان این مساجد می توانند از طریق سامانه شما برای مساجد خانگی درخواست وجه کنند و بانوان نیز می توانند درخواست کنند. آزاد شد.

انتهای پیام