هاگواردی: بررسی صحیح وقایع اخیر منجر به پویایی سیستم می شودنماینده مردم شهریار در شورای اسلامی اطمینان داد: اگر حوادث تلخ اخیر به درستی ارزیابی شود و از علل و ریشه های این اتفاقات غفلت نشود، می تواند به پویایی و اعتماد ریشه ای بیشتر در نظام منجر شود.

به گزارش ایسنا، حسین حقوردی در جلسه علنی امروز چهارشنبه (۴ آبان) شورای اسلامی در نطق خود گفت: اعتبار نظام به پویایی آن بستگی دارد و پویایی نظام در گرو حفظ محبوبیت عمیق آن است. قاعده ای که حائز اهمیت است، با عملکرد مطلوب ساختار اداری امکان پذیر است و قطعاً هر چه کارآمدی دستگاه قضایی در کشور بیشتر باشد، پایگاه مردمی نظام قوی تر می شود.

وی افزود: اگر حوادث تلخ اخیر به درستی بررسی و ارزیابی شود و از علل و ریشه های این حوادث غفلت نشود، این امر می تواند منجر به پویایی و اطمینان بیشتر سیستم شود.

نماینده مردم شهریار در شورای اسلامی گفت: سلسله حوادث تلخی که در هفته های گذشته رخ داد و در واقع جنگ نابرابر جهانی جدیدی را در قالب جنگ های مشترک علیه ملت بزرگ ایران تحمیل کرد، نیامد. به عنوان سورپرایز یا غافلگیری شگفت آور است، زیرا ملت ایران لقب منادی حق و حقیقت را داشتند و پنجه های خود را در چنگال قاتل گذاشتند و در همه این مبارزات پیروز شدند و خود را گرامی داشتند.

حقوردی تصریح کرد: ملت ایران قطعا همه این پیروزی ها را مدیون رهنمودهای حکیمانه ائمه انقلاب است. ملت حماسه ساز ایران از روزی که به رهبری پیامبرگونه امام راهحل مبارزه خود را با همه مظاهر استبداد و استعمار آغاز کرد، دانست که در آغاز راه پر فراز و نشیب در مبارزه مستمر با آن است. . ظلم و ستم جهان معاصر و تا این ملت بر مواضع برحق خود بایستد، نظام سلطه استوار است و بر موضع نادرست خود پا خواهد گذاشت، این مبارزه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دشمن در این رویارویی چند دهه ای با انواع درگیری ها ملت شگفت انگیز ایران را آزمود و در همه این آزمون ها ملت ایران را خورد. مسلم است که اقدامات اخیر دشمن با تمام برنامه ریزی های دقیق و تخصیص بی حد و حصر اعتبار و استفاده از تمامی ابزارهای تخریب راه به جایی نخواهد برد.

این عضو کمیته آموزش و پژوهش گفت: حرکت مذبوحانه اخیر دشمن تنها به دلیل قدرت نیست، بلکه به دلیل ناامیدی و درماندگی است. می دانیم که دشمن از مردم ایران خشمگین است، زیرا همه نقشه ها و توطئه های خود را در دهه های گذشته نابود می کند. شکست سیاست فشار حداکثری در حوزه تحریم های اقتصادی از یک سو و رصد قدرت روزافزون نظام اسلامی و پیشرفت های شگفت انگیز آن در عرصه های مختلف از سوی دیگر به آخرین تاکتیک خود یعنی ایجاد آشوب و آشوب رسیده است. آشفتگی. منصور در کشور از همه ابزارهای سیاسی، امنیتی، فنی، ورزشی و اطلاعاتی خود استفاده می کند.

حقوردی افزود: بی دلیل نیست که رئیس کشوری که خود را مهد دموکراسی می‌داند، حیثیت خود را تضعیف می‌کند تا جایی که با برخی دلقک‌های سیاسی دیدار می‌کند و در این امر با سران هرج و مرج میانجی می‌شود تا به این روند ادامه دهد. از هرج و مرج.» دشمنان ما مثل همیشه از شکست خود در برابر ملت ایران مطمئن هستند و کشور سرافراز ایران موفق خواهد شد این مرحله را پشت سر بگذارد و طعم تلخ شکست را برای دشمن بچشد.

وی گفت: از سیاست خردمندانه ای که از سوی مقامات انتظامی کشور و مسئولان نظامی و امنیتی در پیش گرفته اند که تلاش می کنند حوادث را با کمترین خسارت مدیریت کنند قدردانی می کنیم. همه شاهد مجروحیت و مجروحیت نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی بودند و به رشادت های خود می بالیدند و مظلومانه به شهادت می رسیدند، اما مراقب بودند که کمترین آسیبی به طرف مقابل وارد نشود. همچنین باید قدردان روحیه حماسی و عظمت ملت ایران باشیم، زیرا همه می دانیم که مردم شریف ما دچار مشکلات عدیده ای هستند و همه می دانیم که به دلیل کینه توزی دشمنان و اعمال مجازات های سخت، گاهی اوقات سختی تامین دارو برای مردم امکان پذیر است اما مردم سرافراز با وجود همه این مشکلات از دست کشیدن از آرمان های امام و شهدا خودداری کردند.

او در پایان بر حق واردی تاکید کرد: این به همه ما بستگی دارد که برای خدمت به بهترین کشور تاریخ سخت تلاش کنیم.

انتهای نامه