نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در اوج اقتدار و قدرت قرار دارندایسنا/ کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه و امام جمعه کرمانشاه گفت: با عنایت خداوند و درایت و رهبری مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح کشورمان در اوج اقتدار و قدرت هستند و قادر به پاسخگویی هستند. هرگونه تهدید از سوی دشمن به بهترین شکل ممکن».

آیت الله «مصطفی علما» در آستانه هفته دفاع مقدس در دیدار فرماندهان و وابستگان نیروهای مسلح استان کرمانشاه به توانمندی های عظیم کشور در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: یکی از این توانمندی ها داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، مجلل و قدرتمند. حضور او در صحنه باعث ایجاد رعب و وحشت در بین دشمنان این مرز و بوم شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) افزود: اگر امروز کشور ما مملو از ظرفیت های بزرگی است که تاکتیک های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی می کند و انقلاب را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می دهد. روز به روز به لطف او ایده های او که این توانایی ها را به وجود آورد و قدرت شرق و غرب را در هم کوبید.

آیت اللهی علما را متذکر شد: امروز دشمنان اصلی این مرزها به قدرت ایران به ویژه در عرصه صنعت موشکی ایمان دارند و می دانند که اگر اشتباه کنند، دچار فاجعه بزرگی خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: نیروهای مسلح قوی ارتش، ارتش، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج بحمدالله در اوج اقتدار و آمادگی قرار دارند و قادر به پاسخگویی به هر تهدیدی هستند. دشمنان به بهترین و قاطع ترین راه.

وی با اشاره به اینکه کرمانشاه و سایر استان های کشورمان روزگاری زمین حاصلخیز برای آمریکایی ها و غربی ها بود، خاطرنشان کرد: اما امروز جمهوری اسلامی در تصمیم گیری های کلان جهانی حضور دارد و استقلال آن به خوبی شناخته شده است.

و آیت الله علما ادامه داد: این همه قدرت و صلابت را امام راحل به وجود آورد و بعد از ایشان رهبر فرزانه انقلاب همین راه را به درستی ادامه دادند تا امروز با وجود همه دسیسه چینی ها اما جمهوری اسلامی آن یکی از قدرت های بزرگ منطقه و جهان.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه به تجلیل از شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و خاطرنشان کرد: صحنه دفاع مقدس عرصه دیگری برای نشان دادن صلابت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود که رژیم بعث در آن قرار داشت. عراق به همراه بسیاری از کشورها نتوانستند حتی یک قسمت از خاک این سرزمین را تصرف کنند

وی افزود: ملت بزرگ ایران و مقاومت در جنگ نابرابر هشت ساله در کنار نیروهای مسلح مقتدر از تمامیت ارضی خود دفاع کردند و به همه جهانیان ثابت کردند که در برابر ظلم و ستم شکست ناپذیر هستند.

آیت الله علما در خاتمه بر ضرورت تبیین دوران هشت ساله دفاع مقدس به ویژه برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: این دوران نیز مانند راهپیمایی عظیم اربعین باید به خوبی تبیین شود تا جوانان و نوجوانان ما بتوانند. جوانان به واقعیت ها واقفند و استقلال امروز جمهوری اسلامی را درک می کنند که در چه شرایطی حفظ شده است؟

انتهای پیام