نکات مهم برای پوست بالغ

مهم نیست که چه سنی دارید؛ شما می توانید پوستی سالم و پر جنب و جوش داشته باشید – این موضوع باعث می شود مردم به این فکر کنند که چند سال “جوان” هستید. این یک سراب نیست. این می تواند یک واقعیت باشد. آکنه، لک ها، حلقه های تیره زیر چشم، خطوط ریز و چین و چروک همگی می توانند باعث ایجاد تصور بسیار بد در مورد شما شوند. همچنین، هیچ یک از ما دوست نداریم با یک بیماری مزمن پوستی زندگی کنیم.

در اینجا چند نکته ساده و در عین حال موثر وجود دارد که حتی متخصصان پوست توصیه می کنند. پیروی منظم از این موارد قطعا به هر کسی که پوست بالغی دارد کمک خواهد کرد.

۱. محصولات مراقبت از پوست خود را تغییر دهید. محصولاتی که در سنین نوجوانی و ۲۰ سالگی ما بسیار خوب کار می کردند، اغلب ممکن است در دهه ۴۰ و ۵۰ سالگی ما مناسب نباشند. دئودورانت ها، صابون ها، تونرها و غیره می توانند باعث تحریک و خشکی پوست بالغ شوند. درعوض، استفاده از محصولات ملایم در طول سال می تواند به شما در ایجاد چهره ای زیبا کمک کند.

۲. به پوست خود آنچه نیاز دارد بدهید. با افزایش سن، پوست اغلب برای حفظ سلامت و شادابی به کمک نیاز دارد. کرم‌های پوستی مانند Dermaxin که حاوی مواد ارگانیک هستند می‌توانند به حذف لایه‌های مرده بیرونی پوست کمک کنند و ظاهری شاداب و جوان‌تر به چهره شما ببخشند.

۳. استرس را مدیریت کنید. برای اینکه خود را به بهترین شکل نگاه کنید، مهم است که استرس را به طور موثر مدیریت کنید. قرار گرفتن در معرض استرس مزمن مکرر، می تواند بدن شما را خراب کند. استرس باعث می شود که بدن هورمون استرس یعنی کورتیزول بیشتری تولید کند. با افزایش سطح کورتیزول، تولید روغن افزایش می یابد. این می تواند منجر به پوست چرب، آکنه و مشکلات پوستی مرتبط شود. استرس حتی خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد. پس شاد باشید و از استرس زا بودن خودداری کنید.

۴. قبل از انجام عمل زیبایی سوال بپرسید. بسیاری از مردم این تصور غلط را دارند که جراحی زیبایی تمام مشکلات پیری آنها را درمان می کند. در حالی که یک عمل زیبایی می تواند سال ها از ظاهر شما دور بماند، موفقیت هر عمل زیبایی به شدت به دانش و مهارت فردی که آن را انجام می دهد بستگی دارد. متخصصان پوست سالانه هزاران عمل زیبایی را با نتایج عالی انجام می دهند. هنگامی که یک عمل زیبایی توسط پزشک مجاز یا تحت نظارت مستقیم پزشک انجام نشود، ممکن است عوارضی ایجاد شود. بنابراین، مطمئن شوید که می دانید چه کسی عمل زیبایی شما را انجام می دهد و در مورد آن سوال بپرسید.

۵. به متخصص پوست مراجعه کنید. یک متخصص پوست می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که پوست شما در سال های آینده بهترین ظاهر را خواهد داشت. آنها می توانند مشکلات بالقوه را تشخیص دهند و بسیاری از شرایط از جزئی تا تهدید کننده زندگی را تشخیص دهند. همچنین، آنها می توانند به سؤالات شما در مورد سؤالات مختلف مربوط به پیری پاسخ دهند و همچنین می توانند جایگزین های خوبی را پیشنهاد کنند. دلیل اینکه این کار بیشترین کمک را می کند این است که متخصص پوست شما می تواند معاینات منظم سرطان پوست را تشویق کند، که می تواند به تشخیص زودهنگام سرطان کمک کند.

چهره صاف و جوان نه تنها مورد تحسین مردم قرار می گیرد بلکه مورد قدردانی نیز قرار می گیرد. و برای ادامه دریافت این دو تعریف، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این نکات را به طور منظم دنبال کنید.

سریعترین رژیم لاغری