نکات مراقبت از صورت مردان

مردان معمولاً به پوست ما اهمیت نمی دهند. این یک واقعیت ساده است.

ما تمایل داریم فکر کنیم که از یک ماده تخریب ناپذیر ساخته شده ایم و پوست ما از آهن ساخته شده است. و به این ترتیب، ما به زندگی ادامه می دهیم، هر روز اصلاح می کنیم، در تعطیلات خود در آب و هوای شدید می ایستیم، و غذای ناسالم می خوریم. اما هی، پوست ما در واقع هر روز که می‌گذرد رو به زوال می‌رود، و مسئله نگرش، «ماشیسم» یا هر چیزی که می‌خواهید اسمش را بگذارید نیست. موضوع سلامتی است. و در دنیای امروز مراقبت از صورت مردان حتی یک موضوع زندگی اجتماعی است.

شاید این را ندانید، اما ما مردان پوست بسیار حساسی داریم. من قبلاً این را نادیده می گرفتم ، تا زمانی که متوجه شدم پوستم خیلی خشک شده است ، اکنون باید از صابون بچه استفاده کنم زیرا دکتر به من گفته که نوع پوست من بسیار حساس است. وی ادامه داد: بخش زیادی از مردان دارای همین نوع پوست هستند و دلیل آن عادات بد غذایی، ورزش نکردن و مراقبت های اولیه از صورت مردان است. اما آنچه بیش از همه ناراحت کننده است این است که اکثر مردان نیز این موضوع را نادیده می گیرند یا اقدام مناسبی انجام نمی دهند.

پس اقدام صحیح چیست؟

هنگام شروع مراقبت از پوست صورت، عادات خاصی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند مراقبت از صورت مردانه را شروع کنید:

* آب بنوشید، زیاد. آب برای سلامت کلی مفید است. توصیه رایج نوشیدن حداقل ۸ لیوان آب در روز است.

* مکمل های ویتامین بخرید. برای داشتن پوستی سالم باید مولتی ویتامین ها را در رژیم غذایی خود بگنجانید. ویتامین E به ویژه برای پوست شما مفید است.

* هفته ای دو بار صورت خود را لایه برداری کنید. لایه برداری به از بین بردن سلول های مرده روی پوست صورت شما کمک می کند و در نتیجه پوستی عاری از آلودگی خواهد بود.

* از خود در برابر نور خورشید محافظت کنید. به خاطر داشته باشید که این کار را به روشی سالم انجام دهید، برای مثال اگر زمان زیادی را در خارج از منزل با هوای گرم می‌مانید. بیش از حد استفاده نکنید، زیرا ضد آفتاب حاوی مواد شیمیایی است. امروزه حتی برخی از مرطوب‌کننده‌ها دارای محافظ در برابر آفتاب هستند.

به یاد داشته باشید که این همه چیزهای اساسی مراقبت از صورت مردان است. افراد دارای انواع مختلفی از پوست هستند که مشکلات خاص خود را دارند. اگر چیز عجیبی در پوست خود مشاهده کردید باید به پزشک مراجعه کنید. با این حال این نکات به شما کمک می کند تا پوستی سالم تر و زیباتر داشته باشید. نکته آخر این است که مراقبت را شروع کنید. وب اطلاعات زیادی در مورد این مسائل دارد و مکان خوبی برای شروع است.

سریعترین رژیم لاغری