نحوه درمان سرطان پوست در خانه را کشف کنید

Townsville North Queensland Au. می توان آن را به عنوان یکی از شدیدترین شهرها برای جذب سرطان های پوست در اثر نور شدید خورشید که تقریباً ۳۰۰ روز در سال غالب می شود توصیف کرد. اکثر مردم در اینجا کلاه به سر می گذارند و همیشه هنگام بیرون رفتن زیر نور خورشید برای مدت زمان طولانی همیشه از کرم ضد آفتاب استفاده می کنند.

بنابراین ساکنان کوئینزلند شمالی مستعد ابتلا به سرطان پوست در تعداد زیادی هستند. دکتر برودبنت پیشگام در تحقیق در مورد درمان سرطان پوست در یک دوره ۳۰ ساله بوده است. در آن زمان او معجون های مختلفی را امتحان کرده است که از آنها برای از بین بردن شیمیایی سرطان های پوست استفاده می کرد. بنابراین جای تعجب نیست که او در ۲۰ سال گذشته راه حل موثری برای درمان آنها با درصد موفقیت ۱۰۰ درصدی پیدا کرده است.

علائم ایجاد سرطان پوست یک لکه قرمز روی پوست است که پوست یا سر کوچک سفید در مرکز آن به شکل خشک (نه مانند یک جوش با مرکز نرم) تشکیل شده است. اگر این ناحیه را بخراشید، در ناحیه نزدیک احساس درد خواهید کرد.

وقتی می بینید که در حال تبدیل شدن به سرطان پوست هستید، زمان اقدام واقعاً به شما بستگی دارد. من همیشه به محض اینکه راضی شدم که علامت در واقع یک سرطان پوست است، رنگ خود را رنگ می کنم. زمانی که رنگ درمانی را در دست دارید، زمان واقعاً مشکلی نیست، می توانید هر زمان که رنگی در حال شکل گیری دیدید، اقدام کنید.

برای درمان سرطان آفتاب ابتدا باید محل دقیق آن را شناسایی کنید. شما یک ذره بین خواهید یافت که در مکان یابی آنها کمک می کند زیرا هنگام بزرگنمایی آشکارتر می شوند. دید طبیعی با چشم غیرمسلح برای اینکه بتوانید آنها را به وضوح ببینید کافی نیست. وقتی یکی را پیدا کردید، از ناخن انگشت خود برای خراشیدن روی آن و برداشتن لایه بالایی پوست استفاده کنید. اگر لکه شروع به خونریزی کرد، قبل از استفاده از رنگ آن را با دستمال خشک کنید. استفاده از رنگ در ناحیه ای که دارای خون است، فقط اثربخشی رنگ را کاهش می دهد.

اپلیکاتوری که من استفاده می‌کنم با برداشتن یک جوانه پنبه‌ای شفت پلاستیکی ایجاد می‌شود، یک سر آن را در نزدیکی پنبه برش می‌دهیم تا یک سر آن را با یک برش تمیز مانند لوله در انتها باقی بگذاریم. لوله غنچه‌ای پنبه‌ای که در محلول یا رنگ مخصوصی که به آن اشاره می‌کنیم فرو می‌رود، مقدار کمی از رنگ را می‌گیرد و سپس آن را مستقیماً روی نقطه سرطان آفتاب می‌مالید. رنگ موجود در ساقه جوانه به داخل پوست منتقل می شود و سرطان پوست را از بین می برد.

گیرنده هنگام استفاده از رنگ احساس سوزش می کند اما فقط یک دقیقه یا بیشتر دوام می آورد. انتهای پنبه را داخل رنگ قرار ندهید، زیرا پنبه بیش از حد رنگ را خیس می کند و اجازه نمی دهد رنگ کافی به پوست منتقل شود. نقطه ای که رنگ را اعمال کردید بلافاصله سفید می شود. این نشان می دهد که این روند کار می کند.

این لکه به یک دلمه قهوه‌ای تبدیل می‌شود و شما می‌توانید ظرف چند روز آن را بخراشید و تنها چیزی که نمایان می‌شود یک لکه صورتی کوچک خواهد بود که قبلاً سرطان پوست وجود داشت. با درمان زودهنگام سرطان های پوست، احتمال نفوذ آنها به سیستم شما و تبدیل شدن به یک مشکل شوم را کاهش می دهید.

سریعترین رژیم لاغری