می‌خواهیم در ۶ ورزشی باقی‌مانده فلسفه‌مان را پیاده کنیمسرمربی مس رفسنجان می‌گوید یکی اجتناب کرده اند حسرت‌های او {در این} گروه، نبودن هواداران در جشن قهرمانی مس در لیگ ۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید صعود این گروه به لیگ برتر است.

به گزارش ایسنا، مس رفسنجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فجر سپاسی فردا (سه‌شنبه) در چارچوب هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم لیگ برتر در رفسنجان به مصاف هم می‌الگو. محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند ورزشی اظهار کرد: می‌دانم هوادارانمان بلیت ورزشی فردا را خریده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند ۲ سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرده‌ای به ورزشگاه می‌آیند. فردا ورزشی مهمی داریم. برای فردی خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف‌مان ضروری است کدام ممکن است در شش ورزشی باقی مانده اجتناب کرده اند فصل، فلسفه خودمان را فارق اجتناب کرده اند نتیجه شکسته نشده دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد خوبی داشته باشیم.

او افزود: خیلی خوشحالم کدام ممکن است هدایت گروه فجر را یکی اجتناب کرده اند همکاران فوق العاده خوبم در سال قبلی، یعنی آقای سرآسیایی در اختیار دارد. اجتناب کرده اند صمیم قلبم برای او را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیمش در شکسته نشده راه، آرزوی توفیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهروزی دارم.

سرمربی مس رفسنجان دانستن درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه ذکر شد: ما اجتناب کرده اند هفت هر دو هشت ورزشی اجتناب کرده اند لیگ ۱ کدام ممکن است باقی‌مانده بود، متاسفانه به خاطر شرایط کرونا حضور افراد در ورزشگاه را نداشتیم. یکی اجتناب کرده اند حسرت‌های ممکن است حضور هوادار مس رفسنجان در زمان صعود این گروه به لیگ برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشن قهرمانی این گروه بود. کل سال قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴ هفته اجتناب کرده اند امسال را هم با بیرون تماشاگر ورزشی کردیم. پارسال جزو هشت گروه اول قرار گرفتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امسال هم در نیمه بالایی جدول قرار گرفته‌ایم این دلیل است دوست داریم تماشاگران‌مان به ورزشگاه بیایند.

ربیعی دانستن درباره حمایت مسئولان رفسنجان اجتناب کرده اند گروه دقیق کرد: اجتناب کرده اند آن‌ها تشکر می‌کنم. حضور این اشخاص حقیقی نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه برای کل اعضای گروه است کما این کدام ممکن است گروه برای این بزرگواران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد رفسنجان است. افراد رفسنجان به ممکن است لطف دارند خصوصا در ۲۰ – ۲۵ روز قبل لطف زیادی به ممکن است داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان شهروند افتخاری رفسنجان می‌گویم کدام ممکن است واقعا آن‌ها را ترجیح می دهم.

او در نهایت دانستن درباره غایبان مس مقابل فجر ذکر شد: ما در ورزشی فردا شاهین توکلی را {به دلیل} ۴ کارته بودن در اختیار نداریم. علاوه بر این مهدی ترکمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یونس اکبرپور را هم {به دلیل} مصدومیت در ترکیبی‌مان نداریم.

انتهای پیام