مقرهای گروه های تروریستی در شمال عراق باید تخلیه شودسردار محمد پاکپور با تاکید بر اینکه عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران علیه گروه های تروریستی تجزیه طلب ضد ایرانی در منطقه شمال عراق تا رفع تهدید و خلع سلاح تروریست ها ادامه خواهد داشت، از مردم این کشور خواست. منطقه برای تخلیه مناطق اطراف. مقر و مراکز تروریست ها.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سپاه نیوز به نقل از سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگویی با اشاره به آغاز دور جدید عملیات انهدام رزمندگان حمزه سید الابدالی. یک فعال ضد ایرانی در منطقه شمال عراق با بیان اینکه قرارگاه شهدای این نیرو علیه مراکز و مقرهای تشکیل و فعالیت گروه های تروریستی تجزیه طلب است گفت: در ادامه عملیات موشکی و پهپادی نیروی زمینی ارتش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در روزهای اخیر دور جدید عملیات موشکی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) امروز در ابعاد موثر علیه مقر و مراکز استقرار و سازماندهی اشرار مسلح و مزدوران تروریست استکبار جهانی در منطقه. در عمق منطقه شمال عراق و ضربات مهلکی به آنها وارد شد.

سردار پاکپور افزود: امروز مقر و اماکن گروهک تجزیه طلب پاکستانی (حزب آزادی کردستان) که در حمایت و پشتیبانی از ناآرامی ها و ناآرامی های اخیر شمال غرب کشور ایفای نقش می کرد با موشک های دقیق هدف قرار گرفت و منهدم شد. تبدیل شده بود

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: حملات رزمندگان اسلام به مقر و مراکز اشرار مسلح و گروه‌های تروریستی تجزیه طلب مخالف ایران در شمال عراق تا رفع تهدید و خلع سلاح آنها ادامه خواهد داشت. با قدرت حذف شد وی گفت: بار دیگر از شهروندان می خواهیم که مقرها و مراکز استقرار تروریست ها در منطقه شمال عراق را تخلیه کنند.

انتهای نامه