مطالعه مستقل خارج از LSU نشان می دهد که Protandim ممکن است به عنوان پیشگیری از سرطان عمل کند

تحقیقات مستقل اخیر از LSU نشان می دهد که مکمل غذایی Protandim ممکن است به پیشگیری از سرطان پوست کمک کند. بر اساس بررسی اخیر همتایان از LSU، پروتاندیم در مطالعه‌ای که روی موش‌ها انجام شد، میزان بروز تومور پوست را کاهش می‌دهد.

این تحقیق از یافته‌های اولیه دکتر جو مک‌کورد حمایت می‌کند که مطالعه کرد و دریافت که پروتاندیم، طبق وب‌سایت شرکت، «در واقع به سلول‌های بدن شما سیگنال می‌دهد تا آنزیم‌های آنتی‌اکسیدان خود را تولید کنند، که هزاران برابر بیشتر از هر غذا یا غذای دیگری قدرت آنتی‌اکسیدانی ارائه می‌کند. مکمل معمولی”. و همین قدرت است که با افزایش سن به جلوگیری از استرس اکسیداتیو کمک می کند.

استرس اکسیداتیو به عنوان عامل اصلی ایجاد سرطان، بیماری قلبی و دیابت شناخته شده است. علت استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد در سلول های ما است. این رادیکال‌های آزاد به سلول‌های سالم چسبیده و آنها را از بین می‌برند و باعث استرس اکسیداتیو می‌شوند. تا حدود ۱۸ سالگی می‌توانیم با این رادیکال‌های آزاد از تولید آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن خود مبارزه کنیم، اما با افزایش سن، تشکیل آنتی‌اکسیدان‌ها شروع به کاهش می‌کند. از این رو روند پیری آغاز می شود و مشکلات سلامتی ناشی از آن (سرطان، بیماری قلبی و دیابت) که از افزایش سن ناشی می شود.

پروتاندیم از نظر بالینی ثابت شده است که روند پیری و در نتیجه مشکلات سلامتی را کاهش می دهد. آنها نمی گویند که Protandim یک درمان برای این بیماری ها است، اما مطالعات مستقل وعده واقعی این مکمل غذایی را نشان می دهد. طبق این مطالعه، این وعده ها ممکن است دور از واقعیت نباشند.

Protandim یک آنتی اکسیدان قابل مصرف نیست. این مواد مغذی گیاهی هستند که برای سیگنال دادن به سلول های شما برای تولید آنزیم های آنتی اکسیدانی قوی طراحی شده اند که رادیکال های آزاد بیشتری را نسبت به مواد مصرفی خنثی می کنند.

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید، لطفا با من تماس بگیرید.

سریعترین رژیم لاغری