مصرف برق در قم کاهش یافتایسنا/ قم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استانداری قم گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری و مشارکت بخش های صنعت، کشاورزی، اداری، خانگی و تجاری، حداکثر ۱۲۰ مگاوات بار روزانه در استان کاهش یافته است.

مهندس مهدی آهین پنگه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با بیان اینکه تمامی بخش های مصرفی اعم از خانگی، تجاری، صنعتی و کشاورزی از طریق کنتورها و سیستم های نظارتی هوشمند فام رصد می شود، یادآور شد: تمامی مشترکان حتی مشترکین در منازل پرمصرف. به طور دقیق نظارت می شوند

وی با بیان اینکه مشترکین خانگی که دو برابر نمونه برق مصرف می کنند، مصرف کنندگان بزرگ هستند، گفت: این مشترکان به کنتور زغال سنگ نیز مجهز هستند و مصرف آنها از راه دور کنترل می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم بیان کرد: روز گذشته برق ۸۰ مشترک محلی و تجاری پرمصرف که به هشدارها و تذکرات توجهی نکردند از طریق کنتور زغال سنگ و از راه دور قطع شد.

وی در عین حال با قدردانی از تمامی مشترکین بخش های مختلف که در جهت صرفه جویی و مدیریت مصرف اقداماتی را انجام دادند، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، همکاری و مشارکت بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، خانگی و تجاری مطابق دمای هوای روزانه، از ۸۵ تا ۱۲۰ مگاوات مدیریت بار پیک انجام شد.

آهین‌بنگ افزود: این امر باعث شده تا امسال با وجود گرمای شدید نسبت به سال‌های گذشته شاهد قطعی‌های بی‌برنامه و گسترده برق نباشیم.

انتهای پیام