مشخصات فنی تراشه های جدید ماینینگ اینتل را بازرسی کنید


اینتل به تازگی مشخصات فنی فینال تراشه ماینینگ شخصی را آشکار کرده است. امکانات پردازشی این تراشه ۵۸۰ گیگاهرتز بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت ابعاد گیری دما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولتاژ خانه را دارد.

به گزارش آنلاین مکان «TheBlock»، اینتل، یکی اجتناب کرده اند بهترین نمایندگی های سرزنده در زمینه پردازنده های کامپیوتری، روز دوشنبه ۴ آوریل (۱۵ آوریل) مشخصات فنی تراشه های جدید شخصی همراه خود شناسایی Blockscale را فاش کرد. به آموزش داده شده است اینتل، {بهره وری} نشاط این تراشه جدید کدام ممکن است به ویژه برای استخراج بیت کوین طراحی شده است، بعدی اجتناب کرده اند مانکن های زودتر این نمایندگی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ وارد بازار تبدیل می شود.

این تراشه جدید شامل خوب پردازنده ویژه است کدام ممکن است به ویژه برای الگوریتم استخراج “SHA-256” (الگوریتم استخراج بیت کوین) طراحی شده است. نرخ هش را انتخاب کنید و انتخاب کنید راندمان توان تراشه را می توان به همین ترتیب به ۵۸۰ گیگاهرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۶ ژول در ثانیه افزایش داد. علاوه بر این این، محصول جدید اینتل قابلیت ابعاد گیری دما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولتاژ خانه را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به همان اندازه ۲۵۶ مدار مجتمع (IC) را در هر مدار پشتیبانی تدریجی.

خوزه ریوس، سرپرست کل سیستم های بلاک چین در اینتل اظهار داشت:

در بلند مدت، تراشه بلاک چین موقعیت مهمی در کمک به استخراج کنندگان بیت کوین در استفاده پایدارتر اجتناب کرده اند آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ابعاد پذیری هش ایفا خواهد کرد.

علاوه بر این بیاموزید: بهتر از استخراج کنندگان بیت کوین در سال ۲۰۲۲

به آموزش داده شده است اینتل، نمایندگی‌های Argo Blockchain، Block، Hive Blockchain Technologies را انتخاب کنید و انتخاب کنید GRIID Infrastructure قبلا دردسرساز‌افزار جدید اینتل را خریداری کرده‌اند.

اینتل اخیراً همراه خود تهیه اولین فناوری اجتناب کرده اند تراشه های استخراج شخصی به تماس گرفتن Bonanza Mine وارد این صنعت شده است.

بالاجی کانیگیچرلا، معاون اینتل اظهار داشت:

دهه‌ها تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود توسط اینتل در ارزهای دیجیتال، فناوری‌های خرده‌فروشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدارهای ولتاژ بالا به نمایندگی‌های بلاک زبان چینی این امکان را داده {است تا} امکانات محاسباتی شخصی را با بیرون {به خطر انداختن} پایداری عملیات شخصی افزایش دهند.

مشخصات فنی تراشه های جدید ماینینگ اینتل را بازرسی کنید

{در این} مورد تا حد زیادی بیاموزید

  • مشخصات فنی ماینر جدید اینتل را بازرسی کنید. خواه یا نه Bonanza کم خوردن ترین ماینرهای جهان {خواهد بود}؟
  • درآمد ماینر بیت کوین به رکورد بالایی رسید
  • وزارت صنعت: سهم ایران اجتناب کرده اند استخراج بیت کوین سالانه ۶۶۰ میلیون دلار است
  • وزیر انرژی ادعا کرد: برای فعالان بخش رمزارز قالب افتتاحیه تدوین کنید
  • اوکراینی ها اجتناب کرده اند PS4 برای استخراج بیت کوین استفاده می کنند!

تأمین

معمولی امتیاز ۵۴ اجتناب کرده اند ۵

اجتناب کرده اند کل کل ۱ رای

لینک مختصر: