مسابقات هفته اول سخت و شگفت انگیز بود/ شهرداری گنبدکاووس نمایش خوبی داشتایسنا/ گلستان امل دیری مربی والیبال هزاره با اشاره به عدم برگزاری بازی هفته اول گفت: این امر در دقایقی از بازی منجر به افت کیفیت شد.

بهروز در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران با اشاره به اینکه مسابقات در هفته های ابتدایی لیگ همیشه سخت و حیاتی بود، گفت: امروز در هفته دوم مسابقات به مصاف تیم خوبی در گنبدکاووس رفتیم. که بازی سخت و دشواری بود.

وی با بیان اینکه بازی امروز خوب بود و دو تیم تلاش خوبی کردند، افزود: تیم والیبال گنبدکاووس امروز نیز بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

امل دری مربی تیم والیبال هزاره با تایید اینکه تیم گنبدی مانند ما نتوانست در هفته اول بازی ها به میدان برود، خاطرنشان کرد: شاید همین کم بازیی در هفته اول باعث شد نتوانیم هدف خود را اجرا کنیم. کیفیت معمول در زمینه.

عطایی با آرزوی موفقیت برای تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: امیدوارم مسابقات لیگ برتر انگلیس در هفته های آینده با جذابیت و حساسیت ادامه یابد تا شاهد نتایج آن در مسابقات بین المللی و در کل والیبال کشورمان باشیم.

شایان ذکر است، تیم شهرداری گنبدکاووس در هفته دوم لیگ برتر والیبال انگلیس عصر امروز میزبان تیم هراز آمل آلبانیایی بود که در سه دیدار متوالی با نتیجه ۱۶:۲۵ و ۲۶ مغلوب میهمان خود شد. :۲۸ و ۲۹:۳۱

خبرنگار: محمد امنی

انتهای پیام