مسئولان امنیتی باید با اغتشاشگران برخورد جدی کنندایسنا/ آذربایجان غربی امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان امنیتی برای برخورد با اغتشاشگران با جدیت وارد میدان شوند.

حجت الاسلام قریشی امروز ششم آبان ماه در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، افزود: آتش بس با اغتشاشگران پایان یافته است.

با اشاره به اینکه تعداد کل اراذل و اوباش در سراسر کشور به ۳۰۰ هزار نفر هم نمی رسد، تصریح کرد: اما دشمن با امپراطوری رسانه ای خود وانمود می کند که نظام در حال فروپاشی است.

امام جمعه ارومیه با تاکید بر اینکه ایران با وجود تحریم ها به سرعت در حال رسیدن به قله های نظامی، موشکی و علمی است، تصریح کرد: دشمن از برتری ایران در این عرصه های مختلف هراس دارد و با اختلاف افکنی به دنبال محدود کردن آثار آن است. اینها دستاوردها هستند. .

با اشاره به اینکه عده ای با شعار “زن_زندگی_آزادی” اختلاف ایجاد کردند و در میدان دشمن بازی کردند، یادآور شد: متاسفانه مربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود اینکه ایرانی نیست علناً موضع خود را اعلام می کند اما عده ای که از طریق این نظام به مقام و شهرت رسیده اند، هنوز سکوت کرده و یا مردم را به آشوب می کشند، پس همه مردم باید موضع خود را آشکارا اعلام کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: فتنه گران و اغتشاشگرانی که کودکان را می کشند و می کشند و مساجد، مهمانی ها و قرآن را به آتش می کشند، همه سربازان شیطان هستند.

حجت الاسلام قریشی گفت: دشمن معتقد است با شهادت سربازان گمنام، نیروهای نظامی، نیروهای بسیج و مردم می تواند به کشور حمله کند و شهدا به دنبال شهادت هستند.

وی با اشاره به هفته بسیج افزود: بسیج در همه عرصه های مهم کشور جا دارد بنابراین مسئولان و دولت باید با تمام توان از بسیج حمایت کنند.

امام جمعه ارومیه خاطرنشان کرد: برخی از شرایط موجود سوء استفاده کرده و با گران فروشی شرایط را برای مردم سخت کردند و دولت باید جلوی این اقدامات را بگیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با ابراز تاسف از وضعیت وخیم ترافیکی در مرکز استان تصریح کرد: مدیریت شهری ارومیه باید برای معضل ترافیک ارومیه چاره اندیشی کند.

انتهای نامه