مروی: آستان قدس نتیجه را پیگیری می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاملان جنایت در امروز مشهد را خاص می تنبل.در پی حمله به ۳ روحانی در حرم رضوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه یکی اجتناب کرده اند این روحانیون، حجت الاسلام والمسلمین احمد مرفی همراه خود صدور پیامی تسلیتی صادر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا کرد کدام ممکن است «به همان اندازه حصول نتیجه» پیگیر این پرونده {خواهد بود}. عاملان این حادثه را تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هرگونه قصور {در این} حادثه برخورد شدید شود.»

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، تولیت آستان قدس رضوی در نامه ای نوشت:
به تماس گرفتن خدا
ممکن است اجتناب کرده اند آن خدا هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت

همراه خود تاسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاثر هتک حرمت حرم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، اقدام به ترور سه روحانی جهادگر جهان خدمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه یکی اجتناب کرده اند این اعضای خانواده حضرت ولی عصر (علیه السلام).

داده ها آموزان عزیزی کدام ممکن است {در این} حادثه ترور شدند اجتناب کرده اند جمله قطعات جوان جهادی زحمتکشی بودند کدام ممکن است در جهان خدمت رسانی به افراد گران مشهد مقدس به تماس گرفتن مبارک علی بن موسی الرضا (علیه السلام) کارهای ارزنده ای انجام دادند. .
این جنایت در حرم مطهر رضوی کدام ممکن است مورد احترام همه مذاهب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاهب اسلامی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی جنایتی محکوم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارجمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی این شرم را نخواهند بخشید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایت

با بیرون شک آستان قدس رضوی این موضوع را به همان اندازه حصول نتیجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین عاملان جنایت پیگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هرگونه قصور در بروز این حادثه برخورد شدید تبدیل می شود.

اینجانب ضمن محکومیت این جنایت در جوار حرم منور رضوی مبایعه نامه طلبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهادگر گران حجت الاسلام والمسلمین اصیل را بار تولید دیگری همراه خود صمیمیت آسایش عرض می نمایم. ویژه به ویژه. خانوار شهید را آرزو می کنم.

همراه خود درایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشیاری عموم مسلمانان، توطئه‌های مخالفان، جنایتکاران پوچی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها تکفیری برای تحمیل سوراخ بین اجماع را انتخاب کنید و انتخاب کنید وحدت مسلمانان ناکام خواهد ماند. به خواست خدا

انتهای پیام