مردانی: بانوان کاراته‌کا در حد توان خود در المپیک ظاهر شدندمربی تیم ملی کاراته بانوان ایران در المپیک ناشنوایان گفت: هر چند انتظار نتایج بهتری از بانوان در المپیک داشتیم، اما بانوان کاراته‌کا در حد توان خود خوب ظاهر شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، «آسیه مردانی» در ارزیابی از سطح مسابقات المپیک ناشنوایان، اظهار کرد: سطح مسابقات در کاراته بسیار بالا و باکیفیت بود و ورزشکاران تیم‌های شرکت‌کننده با آمادگی بالایی در مسابقات حضور داشتند.

وی گفت: هر چند تا امروز نتایج راضی‌کننده بود، اما بانوان سایر کشورها قوی‌تر از ما ظاهر شدند و کسب مدال به راحتی امکانپذیر نبود.

مردانی درباره میزان رضایت خود از عملکرد بانوان در بیست و چهارمین دوره بازی‌های المپیک ناشنوایان، گفت: انتظار نتایج بهتری از بانوان در المپیک داشتیم، هر چند برای کسب بهترین نتیجه از تمام توان خود استفاده کردند، اما توان بازیکنان ما در همین حد است.

وی همچنین در ارزیابی از سطح داوری‌ها در این دوره از رقابت‌های المپیک، گفت: سطح داوری‌ها با توجه به بالا بودن سطح فنی بازیکنان، خوب و راضی‌کننده بود.

مردانی در پایان، یکی از ضعف بانوان کاراته‌کا را کم‌تجربگی آنها عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه اکثر بازیکنان در این مسابقات تجربه مسابقات برون‌مرزی نداشتند، عملکردشان راضی‌کننده بود.

انتهای پیام