مراقبت جدی از پوست – در اینجا نحوه انجام صحیح آن آورده شده است

آیا از توصیه های مراقبت از پوست کاوالیر که توسط به اصطلاح متخصصان منتشر می شود خسته و خسته شده اید؟ وقت آن رسیده که کارها را به دست خود بگیرید و خودتان مراقبت جدی از پوست را شروع کنید.

نگران نباش؛ زمانی که بدانید به دنبال چه چیزی باشید، در واقع آسان است. برای مراقبت جدی از پوست، ابتدا باید یک چیز را درک کنید – پوست ما و سلامت داخلی ما ارتباط نزدیکی با هم دارند. اگر از نظر درونی سالم نیستید، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید پوستی درخشان و زیبا داشته باشید.

به همین دلیل توصیه می شود برای حفظ سلامت پوست خود، مصرف غذاهای سرخ شده و چرب را کاهش دهید. این غذاها نه تنها بدن و پوست شما را از مواد مغذی مورد نیاز برای حفظ سلامتی محروم می‌کنند، بلکه روغن و چربی‌های موجود در آن‌ها نیز به چربی پوست کمک می‌کنند و منافذ را مسدود می‌کنند. این همان چیزی است که منجر به ایجاد جوش می شود و زیبایی پوست شما را مخدوش می کند.

خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه، تمام ویتامین‌ها، مواد معدنی و پروتئین‌های مورد نیاز پوست را برای حفظ سلامت و آسیب‌رسانی به پوست شما تامین می‌کند.

محافظت حتی مهمتر از درمان است، بنابراین مطمئن شوید که پوست شما در برابر شرایط آب و هوایی سخت مانند اشعه ماوراء بنفش خورشید، بادهای قوی، سرمای شدید و غیره محافظت می شود. این آسیب به پوست شما را به حداقل می رساند و آن را سالم نگه می دارد.

استفاده از لوسیون ها و کرم های حاوی مواد شیمیایی یک اشتباه جدی در مراقبت از پوست است. این مواد شیمیایی مانند پارابن، روغن معدنی، آکریل آمید و غیره مواد شیمیایی خطرناکی هستند که نه تنها به پوست آسیب می رسانند و آن را خشک و زبر می کنند، بلکه پس از قرار گرفتن مکرر در معرض آن ها می توانند باعث سرطان و تومور نیز شوند. از هرگونه کرم حاوی چنین مواد شیمیایی دوری کنید.

چیزی که واقعاً به آن نیاز دارید، محصولاتی حاوی مواد موثر و طبیعی است که می توانند پوست شما را بدون استفاده از مواد شیمیایی تغذیه و جوان کنند.

به دنبال موادی مانند Phytessence Wakame باشید. این کلپ دریایی ژاپنی برای پوست ما بسیار مفید است. پوست را با ویتامین B کمپلکس و مواد معدنی مانند کلسیم، پتاسیم و آهن تغذیه می کند. همچنین از پوست در برابر اشعه های مضر فرابنفش خورشید محافظت می کند که فیبرهای کلاژن را در داخل می شکند و همچنین منجر به ایجاد لکه های پیری می شود.

Cynergy TK (TM) یکی دیگر از مواد طبیعی است که باید بخشی از هر رژیم مراقبت از پوست جدی باشد. تولید کلاژن و الاستین را در بدن تحریک می کند و به حفظ سفت، کشسانی و بدون چین و چروک پوست کمک می کند.

خب! حالا شما مالک آن هستید. مراقبت جدی از پوست با داشتن مواد مناسب آسان است. اگر می‌خواهید بدانید از کجا می‌توانید این مواد شگفت‌انگیز را به دست آورید، از وب‌سایت من که در زیر فهرست شده است دیدن کنید.

سریعترین رژیم لاغری