مراقبت از پوست پیشگیرانه

مراقبت پیشگیرانه از پوست/ محلول Proactive توسط متخصصین پوست آموزش دیده در استنفورد ساخته شده است که عوامل قدرتمند مبارزه با آکنه سیستم منحصر به فرد موجود در بنزوئیل پراکسید، گوگرد و سایر پاک کننده های ملایم و در عین حال موثر را کشف کردند. Proactiv Solution Skin Care یک سیستم مدیریت آکنه ™ Combination Therapy است – این سیستم ترکیبی از مواد با درجه تجویزی است که برای درمان و پیشگیری از آکنه با هم کار می کنند. محلول پرواکتیو با نفوذ به عمق منافذ و ایجاد احساس طراوت و شادابی در صورت و پوست شما از تشکیل باکتری جلوگیری می کند. درمان پیشگیرانه آکنه باعث تسکین میلیون ها نفری شده است که از خجالت پوست ناخوشایند رنج می برند.

رفتار

Proactive Solution یک سیستم درمانی نوآورانه برای پوست است که می تواند به کاهش و التیام آکنه و لکه ها و همچنین جلوگیری از وقوع در آینده کمک کند. Proactiv Solution از مواد گیاهی ملایم مانند پانتنول، آلانتوئین، بابونه و آلوئه ساخته شده است تا پوست شما را آبرسانی کرده و آن را صاف و لطیف نگه دارد. درمان پیشگیرانه آکنه بر اساس محصولات اولیه مراقبت از پوست – تونر، پاک کننده و لوسیون ترمیم کننده است. Proactive توسط دو متخصص پوست آموزش دیده در دانشگاه استنفورد توسعه داده شد. Proactive با چندین پاک کننده، تونر و اسکراب مختلف صورت عرضه می شود که برای دستیابی به نتایج مطلوب باید به طور منظم به درستی استفاده شوند. فرمول‌های منحصربه‌فرد Proactiv Solution برای از بین بردن آکنه در ۳ مرحله آسان با هم کار می‌کنند: ۱) پاک‌کننده تجدیدکننده: به آرامی منافذ را لایه‌برداری می‌کند و به بنزوئیل پراکسید اجازه نفوذ می‌دهد. تونر احیا کننده Proactiv دومین سیستم سه مرحله ای برای پوست های مستعد آکنه است که معجزه می کند. لوسیون ترمیم کننده Proactive Solution سومین مرحله از سه مرحله Proactive System است. در صورت فعال بودن، متخصص پوست شما به بهترین وجه می تواند شما را از تفاوت های هر یک از این محصولات آگاه کند. Proactiv برای استفاده روزانه طراحی شده است، بنابراین یک پاک کننده ملایم است که منافذ شما را تحریک نمی کند و مناطق حساس پوست شما را تشدید نمی کند.

هشدارهای پیشگیرانه: هنگام استفاده از این محصول، استفاده از سایر داروهای موضعی آکنه همزمان یا بلافاصله پس از مصرف این محصول، ممکن است خشکی یا تحریک پوست را افزایش دهد.

Proactive Solution یک سیستم مراقبت از پوست و درمان آکنه اثبات شده است که تقریباً بلافاصله برای درمان آکنه موجود شما کار می کند و همچنین برای جلوگیری از جوش های بعدی کار می کند. مراقبت پیشگیرانه از پوست راهی برای حفظ درخشش جوانی به پوست شما و جلوگیری از آسیب پوست در مسیر آن است. مراقبت پیشگیرانه از پوست باید از بدو تولد شروع شود تا از مشکلات اصلی که افراد در آینده با آن مواجه می شوند جلوگیری شود. Proactive تضمین نمی شود که برای ۱۰۰٪ افرادی که از دارو استفاده می کنند کار کند.

سریعترین رژیم لاغری