مراقبت از پوست طبیعی برای مردان

به طور کلی، مردان به خوبی از پوست خود مراقبت نمی کنند. اکثراً ته ریش خود را صبح می‌تراشند، مقداری پس‌رشیو می‌زنند و همین‌طور است.

برخی پا را فراتر می گذارند و پس از اتمام روتین اصلاح خود از مرطوب کننده یا ژل تقویت کننده استفاده می کنند، اما تعداد کمی از آنها متوجه می شوند که مراقبت خوب از پوست خود بسیار مهمتر از این است.

ببینید، یکپارچگی پوست برای جلوگیری از نفوذ مواد مضر و میکروارگانیسم ها از سد طبیعی پوست بسیار مهم است. تعداد کمی از مردان متوجه می شوند که یکپارچگی پوست با اصلاح به خطر می افتد. اصلاح عملکرد سد طبیعی پوست را از بین می برد و به مواد و میکروارگانیسم های بالقوه مضر اجازه می دهد از پوست عبور کنند، در حالی که بریدگی ها و بریدگی ها مسیر ورود به جریان خون را باز می کنند.

حتی هنگام استفاده از ریش تراش برقی، بریدگی ها و بریدگی های میکروسکوپی روی پوست ایجاد می شود (نیازی به خونریزی ندارند) که یکپارچگی پوست را به خطر می اندازد. فرآیند اصلاح نه تنها لایه محافظ اسیدی پوست را از بین می برد، بلکه علاوه بر این، اصلاح چندین لایه از سطحی ترین لایه های پوست از جمله برخی از لایه های سلول زنده پوست را از بین می برد و این باعث آسیب پذیری پوست می شود.

این آسیب پذیری فقط به حمله میکروارگانیسم ها نیز محدود نمی شود. هنگامی که سد طبیعی پوست در معرض خطر قرار گرفت، مولکول هایی که در غیر این صورت حذف می شدند، اکنون می توانند به پوست نفوذ کرده و وارد لایه های عمیق تر پوست و به طور بالقوه جریان خون شوند.

مراقبت از پوست طبیعی برای مردان که فقط حاوی مواد ایمن، موثر و ۱۰۰% طبیعی مانند روغن‌های ضروری و عصاره‌های گیاهی باشد، این خطر را کاهش می‌دهد. روغن‌های ضروری دارای اثرات ضد عفونی‌کننده بسیار قوی هستند که به جلوگیری از نفوذ میکروارگانیسم‌ها به پوست آسیب‌دیده کمک می‌کند و در نتیجه از عفونت و التهاب پوست جلوگیری می‌کند. این نوع مواد همراه با عصاره های گیاهی، پوست را تسکین، تغذیه و محافظت می کنند و از ورود گرد و غبار، میکروارگانیسم ها و غیره به لایه های عمیق تر پوست جلوگیری می کنند.

علاوه بر این، استفاده از تنها مواد طبیعی و ایمن تضمین می کند که مواد بالقوه سمی، که معمولاً در محصولات مراقبت از پوست مردان یافت می شوند، تهدیدی نیستند – صرفاً به این دلیل که در محصولات موجود هستند.

همچنین باید به این واقعیت توجه داشت که مهم نیست از چه نوع تیغی استفاده می شود، طیف وسیعی از باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها همیشه روی تیغه وجود خواهند داشت، حتی یک تیغ کاملاً جدید. بنابراین ورود این موجودات به جریان خون بسیار آسان است. در بیشتر موارد، سیستم ایمنی بدن این امر را به سرعت و به طور موثر کنترل می کند، اما با افزودن مواد شیمیایی خطرناک موجود در اکثر محصولات مراقبت از پوست و اصلاح موجود در بازار، به معادله پوست می تواند تأثیر منفی بگذارد.

ما شاهد افزایش حساسیت‌های پوستی هستیم که توسط مردان گزارش می‌شود که در بررسی دقیق‌تر غالباً مشخص می‌شود که واکنش‌های آلرژیک به مواد موجود در محصولات مراقبت از پوستی که استفاده می‌کنند. ما دیده‌ایم که وقتی آنها شروع به استفاده از محصولات مراقبت از پوست ۱۰۰٪ طبیعی می‌کنند و یک رویکرد منظم مراقبت از پوست را دنبال می‌کنند، این حساسیت‌ها کمتر می‌شوند و پوستشان به طور کلی سالم‌تر می‌شود.

محصولات مراقبت از پوست طبیعی با فرمول خاص برای مردان معمولاً در دسترس نیستند، با این حال، شناسایی چنین محصولاتی به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات پوستی غیرضروری و عفونت‌های بالقوه خطرناک پوستی، ارزش تلاش را دارد.

سریعترین رژیم لاغری