مراقبت از پوست ضد پیری – آیا جلبک قهوه ای واقعا می تواند شما را جوان تر نشان دهد؟

برای سال‌ها، مبارزه با علائم قابل مشاهده پیری به معنای استفاده از مراقبت‌های ضد پیری پوست است که حاوی مواد فعالی مانند آلفا هیدروکسی اسیدها، بتا هیدروکسی اسیدها و رتینوئیدها است. این مواد فعال در درجه اول با از بین بردن سلول های مرده پوست و تسریع روند نوسازی سلولی با درجات مختلف موفقیت، روی چین و چروک ها عمل می کنند. با این حال، اکنون یک کشف جدید و پیشگامانه در قالب یک جلبک قهوه ای پدیدار شده است.

یکی از علائم بالینی پیری، از جمله ظاهر شدن خطوط ظریف و چین و چروک های عمیق است. یکی دیگر از نشانه های روند پیری تغییری است که در ساختار پوست و “بافت” پوست شما رخ می دهد که با افزایش سن بیشتر قابل توجه می شود زیرا ریز خطوط سلول های پوست شما منظم تر است.

دانشمندان درگیر در مراقبت از پوست ضد پیری به دنبال مواد جدید و مفیدی هستند که می تواند ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش دهد و به درمان طولانی مدت آنها یا هر دو کمک کند. همچنین نیاز به یافتن مواد ایمن، طبیعی و تجدیدپذیر برای ارائه این مزایا وجود دارد.

آنها دریافتند که عصاره گیاهان دریایی با بهبود استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست یا نرم کردن ظاهر خطوط و چین و چروک ها، به ویژه روی صورت و دست ها، در مراقبت از پوست ضد پیری بسیار مفید است.

عصاره های گیاهان دریایی نیز دارای خواص شبه رتینول، خواص آنتی اکسیدانی، خواص کششی، خواص تقویت کننده تجدید سلول و خواص آبرسانی هستند.

به ویژه Padina Pavonica – یک جلبک قهوه‌ای فن شکل، روزانه توسط غواصان از آب‌های معتدل مالتا انتخاب می‌شود و از نظر بالینی یک جلبک دریایی تقویت‌کننده کلاژن است.

عصاره خالص شده این جلبک هوشمند نه تنها به متابولیسم پوست کمک می کند، بلکه سنتز مولکول های گلیکوزامینوگلوکان (GAGs) را در سطح سلولی تحریک می کند. این مولکول های آبدوست (جذب آب) مسئول رطوبت رسانی و در نتیجه استحکام و کشسانی پوست شما هستند.

سلول های پوست شما هر روز GAG تولید می کنند. با این حال، پیری باعث کند شدن و کاهش بازسازی سلولی می شود و در نتیجه روند پیری را تسریع می کند.

یک پزشک برجسته فرانسوی به مدت ۱۰ سال در مورد فواید پادینا پاوونیکا تحقیق کرد و سپس ۳ سال دیگر طول کشید تا به عنوان مراقبت ضد پیری پوست توسعه یابد.

کشف Padina Pavonica چهره مراقبت از پوست را برای همیشه تغییر داد. آزمایشات بالینی مستقل ثابت کردند که این ماده تنها در ۱۵ روز تا ۱۹ درصد به کاهش چین و چروک کمک می کند.

محصولات مراقبت از پوست ضد پیری پویا که با جدیدترین تحقیقات علمی ساخته شده اند و شامل ماده طبیعی منحصر به فرد و پیشگامانه Padina Pavonica می باشند، ضمن ارائه پشتیبانی بیشتر، خاصیت ارتجاعی، لطافت، استحکام و آبرسانی پوست را افزایش می دهند.

نباید با مراقبت از پوست ضد پیری که حاوی کلاژن است اشتباه گرفت. مولکول‌های کلاژن برای نفوذ به لایه‌های بیرونی سخت پوست شما بسیار بزرگ هستند و هرگونه کاربرد خارجی آن هدر دادن پول بی‌معنی خواهد بود.

به طور خلاصه: جلبک دریایی به شکل فن قهوه ای، Padina Pavonica، یک عصاره جلبک دریایی تقویت کننده کلاژن است، به این معنی که تولید کلاژن جدید را در سلول های پوست شما فعال می کند و محصولات مراقبت از پوست ضد پیری حاوی این جلبک باعث تقویت عملکرد بدن شما می شود. سطح کلاژن را به طور طبیعی افزایش می دهد تا بتوانید پوستی جوان تر و محکم تر داشته باشید.

سریعترین رژیم لاغری