مراقبت از پوست در زمستان باید داشته باشد

همانطور که فصل زمستان با بادهای سرد و هوای سرد پیش می رود، آسیب های پوستی زیادی نیز به همراه دارد. ما اغلب خودمان را به خاطر این که در این فصل بیشتر مراقب پوست خود نبودیم، نفرین می کنیم. حفظ طراوت و لطافت پوست در این فصل سرد که بیشتر در اثر بادهای سرد خشک و ترک خورده است، می تواند کار بسیار دشواری باشد. بنابراین، برای داشتن پوستی سالم و صاف در فصل زمستان، در اینجا چند نکته ضروری برای مراقبت از پوست وجود دارد که باید آنها را کاملاً امتحان کنید.

لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno:

این لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno حاوی بلغور جو دوسر کلوئیدی و نرم کننده های غنی است که به تغذیه پوست شما در یک روز کمک می کند. بلافاصله پوست شما را بهبود می بخشد و به درستی مرطوب می کند. همچنین به محافظت از پوست شما در برابر خشک شدن تا ۲۴ ساعت کمک می کند. این لوسیون بدون عطر و بدون چربی، بافتی صاف به پوست شما می بخشد و به آن احساس طراوت کمک می کند.

لوسیون مرطوب کننده Palsons NMFe و ژل پاک کننده Avene Cleanance:

این لوسیون مرطوب کننده Palsons NMFe که به راحتی پخش می شود، به سرعت جذب می شود و پوست شما را صاف می کند. به بازیابی و سپس حفظ شادابی پوست شما کمک می کند. همچنین پوست آسیب دیده شما را التیام می بخشد و مانعی بین پوست شما و فضای خشک ایجاد می کند. ژل پاک کننده Avene Cleanance ناخالصی ها و کثیفی های پوست شما را از بین می برد و آن را تمیزتر نشان می دهد. همچنین بدون اینکه پوست شما را خشک کند، چربی اضافی پوست شما را می‌شوید.

کرم پا Wild Idea و بالم لب Wild Idea:

کرم پای Wild Idea به راحتی به درمان سخت ترین ترک های پا کمک می کند. همچنین به بهبود و رفع التهاب و خشکی پوست کمک می کند. بالم لب Wild Idea از موم زنبور عسل ساخته شده است که لب های ترک خورده را التیام می بخشد و پوست خشک شده را مرطوب می کند و فقط آنها را صاف و نرم می کند. این ترکیب برای آسیب های اولیه پوست در زمستان مناسب است.

روغن مغذی کاکائو نیوآ در لوسیون:

کره کاکائو و روغن نارگیل غنی شده از روغن کاکائو نیوآ در لوسیون، حتی پس از یک بار استفاده، پوست شما را تا ۲۴ ساعت مرطوب نگه می دارد. از خشک شدن مجدد پوست شما جلوگیری می کند و لطافت درونی را می پوشاند. درخشش تازه و درخشانی که به پوست شما می بخشد به سختی قابل چشم پوشی است.

لوسیون بدن نیوآ کره شیا شیر صاف:

اگر به طور روزانه از لوسیون بدن نیوآ استفاده شود، با مرطوب کردن پوست و حفظ آن، نتایج مورد نیاز را برای شما به ارمغان می آورد. فرمول Hydra IQ موجود در این لوسیون به فعال شدن مجدد شبکه مرطوب کننده پوست شما برای اثرگذاری طولانی مدت کمک می کند.

اکنون که در مورد همه این محصولات شگفت انگیز می دانید، فراموش نکنید که همه آنها را امتحان کنید قبل از اینکه بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید محصولات مراقبت از پوست را مطابق با نیازهای مراقبت از پوست خود پیدا کنید. امیدواریم این محصولات در فصل زمستان به شما کمک کنند تا پوست خود را سالم، نرم و مرطوب نگه دارید.

سریعترین رژیم لاغری