مراقبت از پوست برای چین و چروک – راهنمای برنده شما برای پوستی جوان

سعی کنید از هر زنی بپرسید. اکثر آنها حداقل یک ایده در مورد مراقبت از پوست برای چین و چروک به شما می دهند. اما مشکل این است که اکثر آنها چندان قانع کننده به نظر نمی رسند. این به این دلیل است که تعداد زنانی که از رژیم پوست خود خسته می شوند، رو به افزایش است.

گاهی اوقات، همه چیز در مورد نادانی است

برخی از آنها فقط بدون بررسی دقیق مواد تشکیل دهنده هر چیزی را می خرند. بسیاری از این محصولات در بازار مملو از ترکیبات شیمیایی خطرناک هستند. رایج ترین آنها دیوکسان، پارابن، روغن معدنی، عطر و الکل است. آنها به جای بهبود وضعیت پوست، برعکس عمل می کنند.

برخی از زنان نیز نمی دانند که چه مواد مفیدی باید به دنبال آن باشند. دیگران به راحتی طعمه راه حل های رفع سریع می شوند. برخی دیگر به سرعت جذب کرم های حاوی کلاژن می شوند. با این باور که با استفاده مستقیم از کلاژن، ممکن است بتوانند به سرعت چین و چروک را از بین ببرند.

ببینید، همه اینها به ناآگاهی بی دلیل از جانب کسانی که سعی در درمان بیماری پوستی خود دارند خلاصه می شود. در اینجا مهمترین چیزهایی است که همیشه باید هنگام خرید هر محصولی به عنوان مراقبت از پوست برای چین و چروک به خاطر بسپارید.

ابتدا باید بدانید که پیشگیری از چین و چروک، نقش اصلی بدن شماست. بدن مولکول های پروتئین خاصی تولید می کند تا پوست را محکم و انعطاف پذیر کند. خاصیت ارتجاعی پوست وظیفه اصلی کلاژن و الاستین است.

کلاژن و الاستین هر دو به یکدیگر متصل می شوند تا بسته های کلاژن ایجاد کنند. این دسته ها معمولاً در زیر سطح پوست یافت می شوند و خاصیت ارتجاعی پوست را فراهم می کنند.

دوم اینکه خاصیت ارتجاعی پوست یک وضعیت دائمی نیست. اگرچه داشتن پوستی الاستیک همیشه مطلوب است، اما روند طبیعی پیری در درجه اول باعث بدتر شدن بافت انعطاف پذیر و الاستیک پوست می شود.

پس از رسیدن به سن ۲۵ سالگی یا بیشتر، توانایی بدن برای تولید کلاژن و الاستین کافی کاهش می یابد. در آن زمان هر سال حدود ۱.۵ درصد از کل کلاژن بدن از بین می رود. تلفات سالانه ترکیبی منجر به کاهش شدید به میزان ۲۵ تا ۳۰ درصد کل توده کلاژن در بدن تا رسیدن به سن ۴۵ سالگی می شود.

سوم، درمان های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند چین و چروک روی پوست خود را از بین ببرید. مشخص شد که برخی از آنها کاملاً از شر شیارهای عمیق خلاص می شوند. برخی دیگر به سادگی در درمان بیماری پوستی بی تاثیر هستند.

همیشه طبیعی پیش بروید

کاری که باید انجام دهید این است که از کرم های حاوی Cynergy TK، Phytessence Wakame و Coenzyme Q10 استفاده کنید. اینها از منابع طبیعی شناخته شده برای کمک به تولید کلاژن در بدن گرفته می شوند. همیشه مطمئن شوید که مراقبت از پوست شما برای چین و چروک دارای هر یک از این مواد است تا به شما کمک کند پوست صاف و درخشان را بازیابی کنید.

سریعترین رژیم لاغری