مراقبت از پوست آلت تناسلی: ۵ نکته برای سلامتی بهتر

مراقبت از پوست: دیگر فقط مربوط به زنان نیست، زیرا مردان بیشتر و بیشتری در حال انجام اقداماتی برای حفظ جوانی و سلامت پوست خود هستند. و اگر به طور کلی این مراقبت از پوست را انجام دهند، آیا مردان نیز نباید از پوست آلت تناسلی خود مراقبت کنند تا ظاهری مردانه، چشمگیر و جذاب داشته باشند؟ توجه به مراقبت از پوست آلت تناسلی جزئی از هر رژیم سلامت آلت تناسلی است. اکثر مردان اصول اولیه را می دانند، اما در اینجا چند نکته “نادر” مراقبت از پوست آلت تناسلی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید.

نکات

– خوراکی برای تفکر بسیاری از زوج ها از ترکیب غذا و محصولات غذایی در بازی جنسی خود لذت می برند – و چرا که نه؟ هم رابطه جنسی و هم غذا انسان را تغذیه می کنند، البته به روش های مختلف. در بیشتر موارد، این می تواند بی ضرر باشد، اما در برخی موارد، ممکن است برخی از مسائل مربوط به مراقبت از پوست آلت تناسلی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، مردانی که دست نخورده هستند باید مطمئن شوند که پس از پایان بازی جنسی، تمام آثار غذا از بین رفته است. اگر ذرات غذا در زیر پوست ختنه گاه گیر بیفتند، می تواند باعث ایجاد آشفتگی بدی شود که می تواند مشکلات پوستی و بویایی ایجاد کند. و هم مردان با و هم بدون پوست ختنه گاه باید بدانند که پوست آلت تناسلی نسبت به سایر نقاط بدن حساس تر است – و بنابراین ممکن است بیشتر مستعد واکنش آلرژیک به محرک ها باشند. بنابراین، اگر مثلاً بادام زمینی یا لبنیات باعث می‌شود که مردی از بین برود، باید از پخش کردن کره بادام‌زمینی یا خامه فرم گرفته روی مردانگی‌اش خودداری کند.

– مراقب طبیعی بودن باشید. درست است که هیچ چیز مانند برهنه بودن در طبیعت وجود ندارد – برای مثال جذابیت برهنگی از این روست. اما چه مردی بگذارد همه چیز در یک ساحل انتخابی لباس بگذرد یا به طور مخفیانه در یک چمنزار خلوت به سر می‌برد، باید از خطراتی که برای پوست آلت تناسلی خود دارد آگاه باشد. چیزهای واضحی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کرد، مانند پیچک سمی و بلوط سمی. اما اغلب گرده های روزانه ممکن است در اطراف وجود داشته باشند، که می تواند برای برخی مشکل پوست آلت تناسلی ایجاد کند. به طور مشابه، سایر علف های هرز رایج، مانند ابروسیا یا علف هرز، می توانند فوران ایجاد کنند. پس مراقب باشید چه گیاهانی با آن تجهیزات ارزشمند در تماس هستند.

– اعتدال را تمرین کنید. با محبوبیت بیشتر استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی در میان مردان، اضافه کردن ویبراتور به روال خودارضایی یا لذت بردن از واژن مصنوعی ساخته شده از پلاستیک یا سیلیکون، اشکالی ندارد. اما بچه‌ها باید به خاطر داشته باشند که زیاده روی نکنید: استفاده بیش از حد از ویبراتور می‌تواند باعث ایجاد خامی روی پوست آلت تناسلی شود، مانند استفاده از یک اسباب‌بازی لاستیکی یا سیلیکونی برای مدت طولانی – به خصوص اگر روغن‌کاری از بین رفته و جایگزین نشود.

– جوراب را روی پا نگه دارید. اگرچه برخی از مردان پس از خودارضایی به خود زحمت پاک کردن انزال خود را نمی دهند، احتمالاً بیشتر آنها تمایل دارند به نحوی آن را از بین ببرند. حوله خوب است، دستمال کاغذی خوب است. با این حال، گاهی اوقات، یک مرد از چیزی که راحت‌تر در دسترس است استفاده می‌کند – مثلاً از آن جوراب‌هایی که تازه از تنش درآورده است. مشکل این است که جوراب ها محل رشد باکتری ها و میکروب ها – و همچنین قارچ پای ورزشکاران هستند. مالیدن جورابی که به دور پا پیچیده شده با قارچ پای ورزشکار به آلت تناسلی می تواند قارچ را به آلت تناسلی منتقل کند و در نتیجه باعث خارش جوک شود (که از همان قارچ می آید).

– یکی از مهم ترین نکات برای مراقبت از پوست آلت تناسلی به این صورت است: روزانه یک کرم سلامت آلت تناسلی عالی استفاده کنید (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) به آلت تناسلی بهترین گزینه کرمی است که هم حاوی یک نرم کننده با کیفیت بالا (مانند شی باتر) و هم یک عامل آبرسان طبیعی (مانند ویتامین E) باشد تا پوست را به خوبی مرطوب کند. یک مرد همچنین می خواهد مطمئن شود که پوست آلت تناسلی قوی است، بنابراین یک کرم حاوی آلفا لیپوئیک اسید لازم است. این آنتی اکسیدان قوی به جلوگیری از بروز استرس اکسیداتیو کمک می کند.

سریعترین رژیم لاغری