مراسم ویژه هفدهم شهرفر در تهران با سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی برگزار می شود.ایسنا/ تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری مراسم ویژه روز هفدهم شهرفر خبر داد و گفت: این مراسم در میدان هفدهم شهرور با سخنرانی سردار حسین اشتری فرمانده کل کشور برگزار می شود. نیروی پلیس. عصر چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ساعت ۱۸.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امروز دوشنبه چهاردهم شهریور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفدهم شهریور یکی از روزهای فراموش نشدنی انقلاب اسلامی است که در آن عوامل استکبار جهانی و روحانیون جنایتی تاریخی مرتکب شدند. مزدوران رژیم ننگین پهلوی.

وی افزود: ۱۷ شهرفر ننگی در دامن ظالم گذاشت که هرگز پاک نمی شود.

عضو شورای فرهنگی کل استان با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و این روزهای سرنوشت ساز از مصادیق بارز آیین های زانو زنی است که باید برگزار شود، خاطرنشان کرد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: رژیم طاغوت معتقد بود که با کشتار مردم بی دفاع می تواند به زندگی ننگین خود ادامه دهد در حالی که جنایت ۲۶ شهریور سقوط حکومت دست نشانده پهلوی را تسریع کرد.

وی گفت: به همین مناسبت مراسم ویژه ای در تهران برگزار می شود. این مراسم روز چهارشنبه شانزدهم شهرفر ساعت ۱۸:۰۰ در میدان ۱۷ شهرفر ۱۴۰۱ مقابل شهرداری منطقه ۱۲ با سخنرانی سردار حسین اشتر فرمانده نیروی انتظامی کشور و مراسم یادبود حج تمتع برگزار می شود. . ابوذر روحی و صبح پنجشنبه ۱۷ شهرفر ساعت ۱۰:۳۰ در بهشت ​​زهرا (جنوب) قبور شهدای ۱۷ شهرفر گلباران می شود.

وی تبیین زوایای این مهم در نماز جمعه، انتشار محتوای مناسب در فضای مجازی و ایجاد فضای شهری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در مساجد و هیئت های مذهبی در آستانه اربعین را برشمرد. حسینی از دیگر برنامه ها از این روزها

انتهای پیام