محیط ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران پرسپولیسدیدار پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران همراه خود حواشی متفاوتی در کنار بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، در چارچوب هفته {بیست و چهارم} لیگ برتر فوتبال ایران، خدمه فوتبال پرسپولیس عصر درست در این لحظه (دوشنبه) اجتناب کرده اند ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه دستگردی میهمان بود کدام ممکن است این دیدار همراه خود جذب می کند با بیرون گل به نوک رسید.

پیش اجتناب کرده اند آغاز ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند رسیدن موکب پرسپولیس به ورزشگاه، یحیی گل محمدی به پایین سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند وضعیت پایین بازدید کرد. او همچنان جستجو در این موضوع بود کدام ممکن است {به دلیل} افتادگی ورزشی را مکان تماشا تدریجی، روزی کدام ممکن است ناظر ورزشی به او ذکر شد می‌تواند اجتناب کرده اند روی صندلی‌های زیر جایگاه CIP ورزشی را تماشا تدریجی.

گل محمدی نیز روزی کدام ممکن است اسکوسیچ می خواست روی صحنه برود همراه خود او شناخته شده شد.

در حالی کدام ممکن است گیمرها پرسپولیس شخصی را برای مناسب و معقول کردن کنار هم قرار دادن می کردند، میلاد سرلک کدام ممکن است در فهرست ذخیره های این خدمه حضور داشت در رختکن حضور داشت کدام ممکن است حمید مطهری اجتناب کرده اند ماساژور این خدمه خواست به همان اندازه سرلک را به پوست اجتناب کرده اند رختکن احضار تدریجی به همان اندازه همراه خود بقیه خوب و دنج شود.

سیامک نعمتی مصدوم اجتناب کرده اند روی سکوها کار همکارانش را تماشا کرد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست فنی خدمه فوتبال پرسپولیس کدام ممکن است این دیدار را اجتناب کرده اند روی سکوها دنبال می کرد سعی کرد اجتناب کرده اند طریق آنالیزورهای تیمش امتیازات را به نیمکت سوئیچ دهد.

همراه خود وجود اینکه گفتن شده بود این دیدار با بیرون تماشاگر برگزار تبدیل می شود با این حال حدود ۲۰۰ تماشاگر این دیدار را اجتناب کرده اند نزدیک تماشا کردند.

محمد محمدی سرمربی خدمه سراسری امید، ردا درویش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعید راد اجتناب کرده اند وضعیت شخصی این دیدار را تماشا کردند.

بسیاری اجتناب کرده اند تماشاگران همراه خود استفاده اجتناب کرده اند طبل خدمه مورد کنجکاوی شخصی را الهام بخش کردند کدام ممکن است اعتراض ناظر را برانگیخت از معتقد بود وقتی ورزشی با بیرون تماشاگر است مهمانان ۲ خدمه نباید خدمه را الهام بخش کنند.

ردا عناتی در برخی اجتناب کرده اند انتخاب ها داور از نزدیک به داور چهارم اعتراض کرد.

در دقیقه ۷۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند گفتن خطای علی نعمتی روی الهام بخش کننده، نیمکت نشینان پرسپولیس از نزدیک به انتخاب داور اعتراض کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور به آنها اخطار داد.

در اواخر ورزشی وقتی صندلی پرسپولیس مقابل داور روی صحنه اعتراض کرد، سعید آقایی به انتخاب داور کدام ممکن است کریم باقری او را {به سمت} نیمکت هل داد اعتراض کرد.

پس اجتناب کرده اند سوت نوک ورزشی پرسپولیس در حضور هواداران، یکی اجتناب کرده اند اعضای کادرفنی پرسپولیس همراه خود یکی اجتناب کرده اند هواداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضا عنایتی حاوی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریم باقری سعی کرد اوضاع را آرام تدریجی.

هواداران زنده پرسپولیس نیز همراه خود سردادن شعارهایی علیه هواداران، همراه خود صدای بلند به داور اعتراض کردند. روح الله باقری یکی اجتناب کرده اند هواداران نیز هنگام خروج اجتناب کرده اند ورزشگاه بلوز آبی او را بوسید کدام ممکن است باعث شد هواداران پرسپولیس علیه او مانترا بالا دهند.

انتهای پیام