محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای پیری پوست – آیا از محصولات مناسب استفاده می کنید؟

بگذارید در این مورد بسیار صادق باشیم – آیا از محصولات مراقبت از پوست طبیعی مناسب برای پوست پیری استفاده می کنید؟ اگر بله، پس چگونه در مورد اثربخشی محصول مطمئن هستید؟ اگر نه، پس این مقاله برای شماست که محصولات مراقبت از پوست طبیعی مناسب برای پوست پیری را به شما می گوید.

ما در اینجا به دو جنبه مهم خواهیم پرداخت
۱ – برخی از بهترین محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای پیری پوست کدامند؟
۲ – از چه چیزهایی تشکیل شده اند یعنی موادی که تفاوت ایجاد می کنند.

ماسک آبرسان
بسیاری از مردم اهمیت ماسک آبرسان را درک نمی کنند. متخصصان توصیه می کنند برای افزایش کیفیت پوست، هر ۱۵ روز یک بار از آن استفاده کنید. به سادگی این ماسک را بمالید و بگذارید بماند تا تمام مواد مغذی جذب پوست شود. پس از اتمام، به سادگی صورت خود را بشویید و اثر آن را ببینید.

کرم روز
یک کرم روز مفید است زیرا دو هدف را انجام می دهد. یکی از آنها محافظت در برابر آب و هوای سخت، گرد و غبار و کثیفی را فراهم می کند. دوم اینکه تغذیه پوست را تامین می کند. همچنین رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و آن را نرم و صاف می کند.

کرم شب
این احتمالاً مهمترین سلاح در زرادخانه شما در برابر پیری پوست است. از مواد موثر و طبیعی تشکیل شده است. در هنگام خواب پوست شما را تغذیه می کند. سلول های پوست مواد معدنی، ویتامین ها، پپتیدها و اسیدهای آمینه را با سرعت بسیار بیشتری در شب نسبت به روز جذب می کنند.

در مورد مواد تشکیل دهنده، در اینجا مواد طبیعی به کار رفته در این محصولات آورده شده است.

فیتسنس واکامه – شاید تعجب کنید که بدانید Phytessence Wakame عصاره یک جلبک است که در منطقه ساحلی جنوبی ژاپن یافت می شود. به دلیل ارزش دارویی بالا شناخته شده است. مردم ژاپن آن را خشک کرده و می خورند. این یک آنتی اکسیدان بسیار خوب است که فعالیت رادیکال های آزاد داخل پوست را کاهش می دهد و پوست را جوان تر و صاف نگه می دارد.

روغن آووکادو – همانطور که از نام آن پیداست از میوه درخت آووکادو استخراج می شود. این یک نرم کننده طبیعی است که برای نرم و صاف کردن پوست استفاده می شود. همچنین باعث تغذیه پوست می شود و سلول های پوست را سالم نگه می دارد.

CynergyTK – این نوآورانه ترین از همه مواد است. از پشم گوسفندی که مخصوصاً در نیوزیلند پرورش یافته است استخراج می شود. این شامل پپتیدها، اسیدهای آمینه است که پوست را بدون چین و چروک می کند.

بنابراین شما آن را دارید – محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای پوست پیر و مواد موثر موجود در آنها، که این محصولات را موثر می کنند.

در مورد آن اشتباه نکنید – دفعه بعد که برای خرید محصولات مراقبت از پوست طبیعی برای پوست پیر می خواهید مطمئن شوید که به دنبال این مواد موثر هستید و سپس تصمیم خرید را بگیرید.

سریعترین رژیم لاغری