محصولات مراقبت از پوست ارزان – آیا واقعا همه آنها بی ارزش هستند؟

محصولات مراقبت از پوست ارزان همه بی ارزش هستند، درست است؟ آنها از جدیدترین و بهترین مواد تشکیل دهنده استفاده نمی کنند و بدیهی است که از موادی که در آنها وجود دارد در غلظت های بالا استفاده نمی کنند، درست است؟ این همان چیزی است که بسیاری از مصرف کنندگان توسط برندهای نامی بزرگتر که برای تبلیغات پول دارند به آن باور می کنند، اما لزوماً درست نیست.

اگر فکر می کنید همه محصولات مراقبت از پوست ارزان قیمت ناکارآمد یا کاملاً خطرناک هستند، وقت آن است که در این موضع تجدید نظر کنید.

امروزه برخی از محصولات پوستی ارزان قیمت بسیار موثر در بازار وجود دارد، اما قبل از استفاده از آنها باید این تصور غلط قدیمی را کنار بگذارید که هر چیزی ارزان ارزش خرید ندارد. با این حال، شما نمی خواهید فقط وارد فروشگاه شوید و شروع به خرید ارزان ترین محصولات برای امتحان کنید. شما باید هوشمندانه فکر کنید و از پوست خود محافظت کنید و در عین حال سعی کنید آن دلارهای اضافی را ذخیره کنید.

ترفند برای یافتن بهترین محصولات مراقبت از پوست ارزان، خواندن برچسب مواد موجود در پشت بطری است. شما نمی خواهید فقط برچسب های جلویی را بخوانید زیرا گاهی اوقات ممکن است فریبنده باشند. برای تعیین معامله واقعی باید به لیست مواد فعال بروید.

لیست مواد تشکیل دهنده مواد فعالی را که در مقادیر بالاتر هستند فهرست می کند، به این معنی که هر چه یک ماده در لیست پایین تر باشد، مقدار آن در محصول واقعی کمتر می شود. متوجه خواهید شد که بسیاری از موادی که به طور جسورانه در جلوی یک بطری تبلیغ می شوند ممکن است در انتهای این لیست قرار گیرند!

این ترفندی است که در صنعت مراقبت از پوست به طور کلی استفاده می شود، نه فقط با مارک های ارزان تر. یک تولید کننده فقط به اندازه کافی از یک ماده محبوب برای کسب حق قانونی برای تبلیغ آن استفاده می کند. در واقع، مقدار بسیار کمی از مواد تشکیل دهنده در محصول وجود دارد و نتایج در اکثر موارد آنطور که مصرف کننده انتظار دارد نخواهد بود.

بنابراین، شما می خواهید محصولات مراقبت از پوست ارزانی پیدا کنید که بهترین مواد تشکیل دهنده خود را در بالای لیست مواد تشکیل دهند. شما همچنین می خواهید به جای تکیه کامل بر مواد شیمیایی ارزان قیمت، موادی را بیابید که حداقل شامل برخی از مواد طبیعی هستند. این محصولات ممکن است ارزان ترین محصولات ارزان قیمت نباشند، اما موثرترین محصولات ارزان قیمتی هستند که می توانید خریداری کنید.

برخی از موادی که ممکن است به دنبال آنها باشید شامل ویتامین E طبیعی و هر ماده ای است که می تواند آنتی اکسیدان های ارزشمندی را برای پوست فراهم کند. عسل یکی دیگر از موادی است که برای پوست شما عالی است و ممکن است امروزه به شکل طبیعی در محصولات مراقبت از پوست ارزان استفاده شود.

سریعترین رژیم لاغری