محافظت از پوست در تابستان

تابستان به سرعت نزدیک می شود! به زودی، استخرهای محله باز می شوند و مردم برای تعطیلات به ساحل می روند. همه ما می دانیم که محافظت از خود و فرزندانمان در برابر اشعه های مضر خورشید چقدر مهم است. به گزارش skincancer.org، یک آفتاب سوختگی شدید در دوران کودکی می تواند احتمال ابتلای فرد به سرطان پوست در طول زندگی خود را دو برابر کند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به این فکر کنید که چگونه از پوست خانواده خود در برابر نور خورشید محافظت کنید.

کرم ضد آفتاب احتمالاً یکی از اولین محصولاتی است که وقتی به محافظت از آفتاب فکر می کنید به ذهنتان خطور می کند. در مورد اینکه آیا ضد آفتاب های شیمیایی مضرتر از ضد آفتاب های فیزیکی هستند نظرات مختلفی وجود دارد. گروه کاری محیط زیست گزارشی منتشر کرد که در آن بیان کرد که ماده فعال اکسی بنزون ​​که در بسیاری از کرم های ضد آفتاب یافت می شود، با “آلرژی، اختلال هورمونی و آسیب سلولی” مرتبط است. با این حال، در مقاله ای که توسط نیویورک تایمز چاپ شده است، متخصصان پوست اعتبار آن گزارش را زیر سوال می برند. علاوه بر این، وب سایت آکادمی پوست آمریکا، اکسی بنزون ​​را به عنوان یکی از موادی که در یک ضد آفتاب موثر باید جستجو کرد، فهرست کرده است.

صرف نظر از اینکه چه نوع ضد آفتابی را برای خانواده خود انتخاب می کنید، چندین کار دیگر برای محدود کردن آسیب های ناشی از نور خورشید وجود دارد: از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید بین ساعات ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر خودداری کنید. پوشیدن لباس های محافظ، مانند پیراهن های آستین بلند، لباس های دارای SPF، کلاه و عینک آفتابی؛ به دنبال سایه مطمئن شوید که مقدار زیادی ضد آفتاب را ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از بیرون رفتن و هر دو ساعت بعد از آن (یا بیشتر در صورت تعریق یا رفتن در آب) استفاده کرده و مجدداً استفاده کنید.

برای تمام نیازهای خود در برابر آفتاب از Moxie Kids دیدن کنید. مجموعه‌ای عالی از لباس‌های شنا با محافظت SPF توسط Floatimini، کلاه Sand Cassel Kids، ضد آفتاب (بدون اکسی بنزون) توسط MD Moms و عینک‌های آفتابی مسدودکننده UVA/UVB را پیدا کنید.

سریعترین رژیم لاغری