قم، یکی از نخبه ترین حوزه های هندبال بانوان کشور؛ایسنا / قم سرپرست تیم هندبال استانداری قم گفت: اولویت ما تیمداری در لیگ بانوان است.

علی سعدی سرپرست تیم هندبال استان قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، در پاسخ به این سوال که با نزدیک شدن به آغاز لیگ برتر هندبال، استان قم نماینده خود را به این تیم اعزام خواهد کرد. تورنمنت زمان بسیار کمی تا شروع لیگ باقی مانده است، با این حال جلساتی را با چند اسپانسر خواهیم داشت تا در فرصت باقی مانده تیمی را به لیگ برتر انگلیس در دو گروه مردان و زنان بفرستیم.

وی افزود: استان قم یکی از نخبه ترین مناطق کشور در رشته هندبال بانوان است و رئیس فدراسیون با توجه به توانمندی های استان و تعدد و حضور ملی پوشان بر این موضوع تاکید ویژه دارد. بازیکنان برای مربی تیم ملی اولویت ما تشکیل تیم در لیگ بانوان است.

سده در خصوص مشکل اصلی این تیم خاطرنشان کرد: مشکل اصلی ما در حال حاضر بسته شدن حساب تیم و همچنین نبود سالن به عنوان خانه هندبال است.

سرپرست تیم هندبال استانداری ادامه داد: البته در خصوص اختصاص سالن با اداره کل صحبت هایی صورت گرفت و همکاری خوبی صورت گرفت و از فدراسیون هم حمایت شدیم. اما این باید مراحلی را طی کند که زمان بر است.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف این هیئت ایجاد پایگاه در مناطق مختلف شهرستان به ویژه منطقه بردسان و همچنین انعقاد تفاهم نامه با آموزش و پرورش در راستای استعدادیابی و گسترش این حوزه در پایه است. گروه های سنی. .

ساده افزود: حضور این تیم در لیگ برتر انگلیس برای استانداری بسیار مهم و ضروری است چرا که جوانان، نوجوانان و جوانان ما برای آینده خود نیازمند هدف و انگیزه هستند و پس از تمرین و تمرین باید جذب دولتی شوند. تیم های لیگ برتری و پیشرفت به سمت اهداف.

انتهای پیام