قالب های ویژه برای Xiaomi 12 Ultra همراه خود پنل پشتی شیشه، سرامیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرم طبیعی


به نظر می رسد مانند است شیائومی قصد دارد گوشی شیائومی ۱۲ اولترا را همراه خود طراحی های خاص تهیه تنبل. این به نظر می رسد جدید برای ادغام کردن پنل پشتی تجهیزات {خواهد بود} کدام ممکن است اجتناب کرده اند شیشه، سرامیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرم طبیعی بازسازی شده است.

به گزارش سرویس فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری تکنا، سال قبلی شیائومی گوشی می ۱۱ اولترا را همراه خود طراحی سرامیکی تهیه کرد. با این حال به نظر می رسد مانند است این نمایندگی قصد دارد مانکن Ultra 12 را در سه قالب شیشه ای، سرامیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرم طبیعی تهیه تنبل. طبق گزارش های دارایی ها زبان چینی، پنل پشتی شیشه ای تعدادی از رنگ {خواهد بود} به همان اندازه مشتریان امکان های بیشتری داشته باشند. قالب سرامیکی نیز در ۲ رنگ مشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید حال است. بعد از همه باقی مانده است رنگ های به کار گذشت در طراحی چرم طبیعی ناشناخته است. {در این} بین قالب های سرامیکی {به دلیل} فشار روی سرامیک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ماندگاری بهتر قیمت بالاتری خواهند داشت.

Xiaomi 12 Ultra اجتناب کرده اند تراشه جدید Qualcomm Snapdragon 8 Generation 1 Plus استفاده می تنبل. علاوه بر این دارای صفحه کامپیوتر آنتیک ۱۲۰ هرتزی به در کنار باتری ۴۹۰۰ میلی آمپر ساعتی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند هزینه فوری ۱۲۰ واتی کمک می کند. احتمالا شیائومی گوشی اولترا شخصی را در ماه می به طور مناسب دسترس در بازار چین راه اندازی شد خواهد کرد. گذشته تاریخی تهیه برای سایر بازارها باقی مانده است خاص نشده است.