فقط در صورت کسب مدال شناگران را به بازی های پاراآسیایی اعزام کنید!رئیس انجمن پاراچانا گفت: برای حضور در مسابقات آسیایی هانگژو چین، هیئتی مدال‌آور و باکیفیت، تنها شناگرانی که شانس بالایی برای کسب مدال دارند به این مسابقات اعزام می‌شوند.

محمدحسین اقبال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به حضور ۵ شناگر در اردوی تدارکاتی بازی های پاراآسیایی هانگژو چین، اظهار کرد: برای حفظ آمادگی شناگران برای حضور در بازی های آسیایی در هانگژو ، چین، شاهین عضدیار، سینا دژمنژاد، ابوالفضل نگارستانی، رضا جوادی و علی محمودخانی ۵ شناگر هستند که قرار است تا پایان سال هر ماه اردوی ۱۰ روزه برای آنها برگزار کنند. نهمین گردهمایی امجدیه و اتحادیه جانبازان و معلولین تا پنجم آبان ماه ادامه دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان سال مسابقات برون مرزی دیگری برای شناگران معلول در نظر گرفته شده است؟ وی گفت: به دلیل اینکه برخی از شناگران نیاز به رده بندی بین المللی دارند درخواست قهرمانی برون مرزی کردیم اما هنوز مشخص نیست که هیئت خواهیم داشت یا خیر؟

رئیس انجمن پاراشنا با بیان اینکه هنوز وضعیت تیم اعزامی به هانگجو مشخص نیست، اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز لیست نفرات اعزامی به هانگجو مشخص نیست، هر شناگری که بتواند یک نفر را تعیین کند. چیز خوب. او در جریان مسابقات لیگ گلزنی کرد و شانس قهرمانی دارد و اگر مدال داشته باشد به تیم ملی اضافه می شود.

اقبال خاطرنشان کرد: به جز شاهین ایزدیار و سینا زعیمی نژاد در دسته S10 که شانس کسب مدال طلا در هانگژو را دارند، شناگران خوب دیگری مانند محمود خانی، ابوالفضل ظریف و رضا مرادی در تیم ملی حضور دارند و با سرمایه گذاری آنها، ما می توانیم تعداد شناگران خود را افزایش دهیم. به هانگژو.

وی افزود: در بازی های آسیایی جاکارتا ۵ ورزشکار را به این بازی ها اعزام کردیم که تنها شاهین ایزدیار توانست مدال بگیرد. و در این دوره سعی داریم فقط شناگرانی را به هانگژو اعزام کنیم که شانس بالایی برای کسب مدال دارند.

رئیس انجمن پاراچانا در پایان به حمایت خوب فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک شناگران پارالمپیک اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با حمایت خوب فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک. شناگران تا امروز رکوردهای خوبی به ثبت رسانده اند و پیشرفت آنها رو به افزایش است

انتهای نامه