فعالیت ۱۲۸۱ جهادگر در زنجانایسنا/زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ۱۲۸۱ جهادگر زنجانی در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز (۱۸ اردیبهشت‌ماه) در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی که همزمان با سراسر کشور در سپاه‌ انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز برگزار شد، اظهار کرد: بسیج در همه صحنه‌ها به صورت جهادی وارد عمل شده و بسیجیان در دوران هشت سال دفاع‌مقدس، زیباترین صحنه‌ها را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بسیجیان در صحنه‌های فرهنگی، موثرترین و معنوی‌ترین برنامه‌های فرهنگی را اجرا کرده‌اند و در مقابل تهاجم فرهنگی، جنگ‌نرم دشمنان پیروز میدان بودند و فتنه‌های دشمنان را ختثی کردند.

این مسئول  ادامه داد: بسیجیان در ایجاد امنیت پایدار برای کشور نقش پر رنگی دارند، در صحنه عمرانی، آبادانی، سازندگی، پروژه‌های بسیار مهمی را در کشور توسط بسیج اجرا شده است و نیز در اقتصاد مقاومتی به معنویات رهبری عمل کرده‌اند.

کرمی با اشاره به اینکه در سازندگی و محرومیت‌زدایی، سالانه هزاران پروژه به ویژه در مناطق محروم اجرا می‌شود، تصریح کرد: بسیجیان مخلص خدا تابلوی زیبایی از خود به نمایش گذاشته‌اند، به گونه‌ای که در کمک به وزارت بهداشت در قطع زنجیره کرونا جزو مدافعان صف اول مقابله با این ویروس بودند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به تاسیس بسیج سازندگی که در دوم اردیبهشت‌ماه سال ۷۹، یادآور شد: امروز ده‌ها هزار گروه‌ جهادی در کشور سازماندهی شده‌ و در استان زنجان نیز ۱۲۸۱ گروه جهادی سازماندهی‌ شده است که در راستای اقتصاد مقاومتی، سازندگی، محرومیت‌زدایی برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزش، علمی‌ کارهای بسیار ارزشمندی را اجرا کرده‌اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در کنار بسیج سازندگی همه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه نیروهای زمینی و حتی قرارگاه‌های منطقه‌ای در محرومیت‌زدایی‌ به ویژه در تامین آب شرب مورد نیاز مردم وارد میدان شدند و خوشبختانه این لشکر مخلص خدا را  همیشه در صحنه می‌بینیم و خواهیم دید.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری